بهاره رهنما  شوهرش را با خاک یکسان کرد ! / تحقیر جلوی دوربین! + فیلم
حجم ویدیو: 14.95M | مدت زمان ویدیو: 00:02:02

بهاره رهنما از بازیگران فعال کشورمان است. بهاره رهنما به شدت لاغر شده است. بهاره رهنما در اینستاگرام فعالیت زیادی دارد. بهاره رهنما فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد.  بهاره رهنما درباره زندگی شخصی اش صحبت کرده است.

به گزارش رکنا، بهاره رهنما بازیگر جنجالی می گوید که ادعاهای مطرح شده درباره ثروت زیاد حاجی همسرش دروغ است و خودش زن مستقلی است و موقع ازدواج حاجی وضع مالی خوبی نداشته.

این ادعا در صورتی مطرح می شود که رسانه ها می گویند موقع ازدواج بهاره رهنما حاجی صاحب چند برند معروف تجاری بوده و فردی ثروتمند به حساب می آمد.

البته بهاره رهنما در بخش دیگر صحبت هاش می گوید که کلا آدم پولداری نیست و از او پولدارتر در ایران زیاد است، التبه این صحبت را نمی توان درست یا غلط پنداشت چرا که قطعا هیچ کس ادعا نمی کند بهاره رهنما پولدارترین شخص ایران است چرا که افراد ثروتمند زیادی هستند ولی قطعا او درآمد بسیار زیادی از مجموعه کلینیک های زیبایی و تبلیغات اینستاگرامی اش دارد.

بهاره رهنما یکی از بازیگران بسیار فعال در اینستاگرام است که تبلیغات بسیار زیادی در پیج خود انجام می دهد (هم برای برند های تجاری خودش و حاجی و هم برای سایرین) و انتظار می رود ثروت زیادی از اینستاگرام خود کسب کند.

منبع: برخط نیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟