جدیدترین عکس از شاهرخ استخری

شاهرخ استخری متولد 14 مهر 1359 در تهران، بازیگر است.شاهرخ استخری فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع است. شاهرخ استخری یک شبه با سریال تلویزیونی به شهرت رسید . شاهرخ استخری حالا به جز بازیگری چندین شعبه جواهرات فروشی دارد.شاهرخ استخری اصالتا اهل شهر باستانی استخر در استان فارس است، پدر شاهرخ استخری کارمند پتروشیمی و مادرش خانه دار است . شاهرخ استخری فرزند اول خانواده می باشد و دو خواهر کوچک تر از خود دارد.

شاهرخ استخری

از شیمی تا صنایع

از همان نوجوانی به تئاتر و هنر علاقه داشتم، اما پدرم فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک در رشته شیمی بود و دوست داشت منم مهندس شیمی بشم و انتخاب رشته هم شیمی کردم اما قسمتم رشته صنایع بود.

ورود به بازیگر

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه بصورت اتفاقی با تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 1381 اولین تجربه هنری خود را بدست آورد.

سپس دوره های بازیگری را در آموزشگاه کارنامه زیر نظر مهتاب نصیرپور، پیام دهکری و هدایت هاشمی گذارند، او همدوره ساره بیات بود.

عکس عاشقانه شاهرخ استخری و نبات!

فیلم و سریال

بصورت جدی با فیلم یک شب همین طوری کنارم باش در سال 1384 تجربه جلوی دوربین را کسب کرد و سال 86 وقتی در 27 سالی با سریال پریدخت وارد قاب تلویزیون شد.

شهرت

نقطه عطف بازیگری شاهرخ استخری با سریال دلنوازان در سال 88 شروع شد و یک سال بعد با سریال فاصله ها این محبوبت به اوج خود رسید.

ازدواج با سپده بزمی پور

شاهرخ استخری در سال 1390 وقتی 31 ساله بود با سپده بزمی پور ازدواج کرد، این زوج اولین بار در مرداد 1392 صاحب یک دختر بنام پناه شدند.

دومین فرزند آنها باز هم یک دختر بنام نبات متولد آبان 97 بود.

 همسر شاهرخ استخری این همه پول را از کجا می آورد؟ + عکس

کارگری همسرم

خانواده همسر من اصلا متمول نیستند. همسرم از 16 سالگی کف کارخانه کار کرده و روی پای خودش ایستاده این ملاک من برای ازدواج با او بود.

معضل خواب شاهرخ

یکی از مشکلات بزرگ زندگی ام با مدرسه و دیر رسیدن بود، خواب می ماندم بارها تنبیه و بازخواست شدم و هنوزم صبح از خواب بیدار شدن برایم سخت است

از معافیت سربازی تا شغل دوم

پدرش به علت اینکه 8 سال در منطقه جنگی خارک کار کرده بود از خدمت سربازی معاف شد، قبل از بازیگری وارد کننده ماشین آلات راهسازی بود و بیشتر کار اقتصادی می کرد.

پس از بازیگری نیز گالری جواهرات بنام سنجاق رو باز کرده و چندین شعبه دارد.

خداحافظی از فوتبال

در تیم جوانان فوتبال بازی می کردم و خیلی هم علاقه داشتم، یادمه چند روز سر تمرین نرفتم، روزی مربی با خونمون تماس گرفت و به پدرم گفت به بازیکن با اخلاق ما بگویی در تمرین حاضر شود.

پدرم جواب داد پسرم درس دارد و تلفن را قطع کرد، اینطور بود که پرونده فوتبال بازی کردن من تا ابد بسته شد، در بازیگر هم مدتی بوکس کار کردم.

شاهرخ استخری

تاریخ تولد اصلی و شناسنامه

تو شناسنامه متولد 28 شهریور 1360 هستم ولی اگه بخوایم بگیم واقعا متولد چه روزی وچه سالی هستم 14 مهر 1359 می باشم.

تو تمام مصاحبه هایی که میکنم همون تاریخ اصلیم رو میگم البته مردم زیاد با تاریخ تولد تو شناسنامه ام آشناییت ندارند.

دوری از اکران ها

از حضور در میهمانی‌ ها و اکران خصوصی‌ ها و فضاهای این شکلی خوشم نمی‌ آید. به کسانی که عشق شهرت هستند پیشنهاد می‌ کنم که این کارها را بکنند.

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

منبع : مه شو

کدخبر: 705570 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟