ببینید | اعترافات جالب مجری مشهور صدا و سیما در خصوص رفتار با جنس مخالف
حجم ویدیو: 13.37M | مدت زمان ویدیو: 00:01:49

هرمز شجاعی مهر از مجری های پیشکسوت صدا و سیمای ایران است. هرمز شجاعی مهر سال های زیاد اجرای گرم خود را در برنامه خانواده از شبکه یک سیما برعهده داشته است. هرمز شجاعی مهر اصالتا مازندرانی است. در برنانمه خندوانه هرمز شجاعی مهر مهمان رامبد جوان بود. صحبت های جالب هرمز شجاعی مهر را درباره مقوله ازدواج و آشنایی با جنس مخالف در این فیلم مشاهده کنید.

به گزارش رکنا ، هرمز شجاعی مهر در برنامه خندوانه گفت : فکر کنم به من یاد دادند عاشقی را. ریاضی و انگلیسی و فیزیک و شیمی من خوب بود. در دانشگاه تهران رشته تعاون و تامین اجتماعی خواندم.همه آنها را یاد گرفتم اما هیچ کس به من یاد نداد اگر زمانی خواستم با یک جنس مخالف آشنا شوم و به عنوان همسرم بپذیرم باید چه کار کنم؟ چطور باید به یک دختر نزدیک شوم و انتخابش کنم؟

هرمز شجاعی مهر از قهر با خانمش گفت

هرمز شجاعی مهر در ادامه افزود: من هنوز نمی دانم خانمم اگر قهر کرد باید چه کنم؟ چون فکر می کنند دشمنی است در حالی که ناز کردن و قهر کردن جزو صفات پسندیده خانم هاست.

آداب اجتماعی را باید یاد بگیریم. هیچ جایی به ما یاد نمی دهند این موارد مهم را . دو تا آدم با فرهنگ و ساختار کاملا متفاوت می خواهند باهم آشنا شوند و زندگی کنند.

نظر هرمز شجاعی مهر درباره نحوه ارتباط با همسر

اشتباه کار اینجاست که هریک از طرفین می خواهد فرد مورد نظر را کاملا شبیه خود و بر اساس نظرات و علایق خود بسازد . از لباس پوشیدن گرفته تا.... در حالی که قرار نیست ما مثل هم زندگی کنیم . باید تفاوت ها را بپذیریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟