فیلم عجیب از سحرقریشی در میهمانی بازیگرها !
حجم ویدیو: 1.02M | مدت زمان ویدیو: 00:00:14

 سحر قریشی یکی از جنجال سازترین بازیگران ایرانی است سحر قریشی هر قدمی بر می دارد پرحاشیه می شود. سحر قریشی اما صبور است و دربرابر شایعات و حاشیه ها حتی هجمه ها سکوت می کند.و  سحر قریشی  به رفتارهای خاص خود ادامه می دهد. سحر قریشی این را می داند یک سلبریتی است و رفتارهایش زیر دره بین قرار دارد. 

سحر قریشی متولد 6 دی ماه سال 1366 در تهران است البته شایعاتی وجود دارد که او افغانی است اما بازهم سکوت کرده است

عکس های متفاوت سحر قریشی

سحر قریشی مرتب عکس هایی انتشار می دهد که گریم های متفاوتی دارد و لباس های خاصی هم می پوشد.

سحر قریشی

فیلم رقص سحر قریشی

سحر قریشی در دورهمی شبانه شروع به رقصیدن و خوشحالی کرد که این کار سحر قریشی واکنش های زیاد طرفداران وی را به همراه داشت.

امیر ترک نژاد مدت ها پیش دراین باره توئیت کرده بود: «هیچ مى دونستید آدمایى مثل سحر قریشی لذت مى برن کـه راجع بهشون هشتگ درست بشه و بـه هر دلیلى «خوب یابد» کانون توجه قرار بگیرن؟ بـه نظرم بهترین راه مبارزه با افکار سطحى اینچنین پدیده هایى فقط، فقط و فقط بى توجهى بـه اونهاست!»

 

 

او چند سال پیش و زمانی کـه در مقابل دوربین رضا رشیدپور نشست با تمام وجود برای رئیس جمهور سابق مایه گذاشت و گفت: «مـن آقای احمدی نژاد را از نزدیک و بر سر سفره افطاری دیدم. خیلی جالب اسـت! مـن هیچ احساسی بـه سیاست ندارم. بسیار خنثی هستم. چون سواد آن را ندارم و نمی‌فهمم، کوچک‌ترین صحبتی درباره سیاست نمی کنم.

مـن فکر میکردم اگر ایشان را ببینم، ایشان برای مـن با بقیه افراد کـه سر صحنه‌ فیلمبرداری می آیند فرقی نخواهد کرد. وقتی آقای احمدی نژاد از یک متر و نیمی مـن رد شده و بـه همه ی مـا خیرمقدم گفتند، ناخودآگاه و یکدفعه تحت تاثیر کاریزمای ایشان، در همین حال خنده‌ای بر لبان مـن آمد و با ایشان احوال پرسی کردم. در حالی‌کـه هیچ حسی نسبت بـه سیاست ندارم، در وجود ایشان یک کاریزمای عجیبی دیدم.»

 

سحر قریشی

 

سحر قریشی

 

کدخبر: 704202 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟