داستان فصل جدید «زخم کاری» لو رفت!!!

سریال زخم کاری را می‌توان یکی از آثار موفق نمایش خانگی دانست که با الهام گرفتن از رمان بیست زخم کاری نوشته محمود حسینی‌زاد در فصل اول و اقتباس از نمایشنامه‌های معروف شکسپیر از جمله «مکبث» در فصل اول و «هملت» در فصل دوم سعی کرد پایه‌های فیلمنامه سریال را قوی و با پشتوانه ادبیات بردارد.حالا در آستانه پخش فصل سوم سریال «زخم کاری» مروری بر آنچه که در فصل دوم بر شخصیت‌ها گذشت و ادامه یافتن سرنوشت برخی از کاراکترها در فصل جدید می‌تواند برخی از کنجکاوی‌ها را برطرف کند. مالک با بازی جواد عزتی که در فصل دوم تقریبا در سایه قرار داشت با مرگ فرزند ارشدش میثم در آخرین قسمت بالاخره حضور پیدا کرد تا در مقام قهرمان بتواند در فصل سوم قدرتنمایی کند. آن هم در شرایطی که مسعود طلوعی با حذف تمامی آدم‌های ریز و درشت هلدینگ ریزآبادی به هدف اصلی‌اش که پول نروژی‌ها بود نزدیک‌تر شده و تنها کسی که حالا روبروی او ایستاده مالک است.

زخم کاری

از طرف دیگر زنان نقش مهمی در پیش‌برد داستان «زخم کاری» دارند. سمیرا با بازی رعنا آزادی‌ور که یکی از زنان طغیانگر و فم‌فتال سریال است با از دست دادن تمامی سرمایه‌های انسانی و مادی خود انگیزه‌ای جز انتقام گرفتن از طلوعی ندارد. سیما با بازی الناز ملک که در فصل دوم چهره جدید و متفاوتی را نشان داد بعد از مرگ همسرش رضا شفاعت و مرگ فرزند خوانده‌هایش حالا بخشی از بازی مهمی شده است که جز خون و انتقام سرانجامی ندارد.

در کنار اینها باید انگیزه‌های مهم سریال در پشت پرده را هم در نظر بگیریم. مالک حالا با همراهی و همکاری کردن با نیروهای امنیتی تلاش می‌کند باند فاسدی که در پشت پرده این جنایت‌ها حضور دارد را گیر بیندازد. با این مقدمه باید منتظر شروع فصل سوم سریال زخم کاری باشیم. جایی که مالک بعد از مدت‌ها پنهان شدن به صحنه بازگشته است و تمامی شخصیت‌ها در یک ماجرای پر فراز و نشیب حالا بخشی از یک پیکره بزرگ واحد در درام شده‌اند که می‌توانند همچون مهره‌های یک دومینو روی دیگر اجزای آن تاثیر بگذارند.

کدخبر: 1002491 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟