کدخبر: 387507 ارسال پرینت 78

رکنا: نخستین اکران مردمی فیلم سینمایی «ناخواسته» ساخته برزو نیک نژاد جمعه ۱۸ خرداد با حضور مهتاب کرامتی، ستاره اسکندری، مهرداد صدیقیان، محمد سیدزاده، حبیب اسماعیلی و سید امیر سیدزاده در پردیس سینمایی آزادی برگزار شد.

در این مراسم پیش از اکران فیلم مهتاب کرامتی به حاضران در سالن گفت: مطمئنم سینما Cinema برای تان خیلی اهمیت دارد، زیرا در غیر این صورت پس از ۵ روز تعطیلی سینماها شما را اینجا نمی‌دیدیم. واقعا ممنونم و مطمئنم بعد از دیدن فیلم متوجه می‌شوید که «ناخواسته» چه فیلم شریف و زیبایی است.

پس از آن ستاره اسکندری ضمن خوشامدگویی به حضار بیان کرد: خیلی جای امیدواری است که هنوز آدم‌های بافرهنگی هستند که با حضورشان از سینمای مستقل دفاع می‌کنند. خیلی خوشحالم و اصلا انتظار نداشتم پس از چند روز تعطیلی شما را اینجا ببینم. امیدوارم اگر فیلم را دوست داشتید در صفحات مجازی‌تان بنویسید و آدم‌ها را دعوت کنید، زیرا خیلی روزگار سختی است برای سینمای مستقل که تلاش می‌کند هنوز قدری به اندیشه جان بدهد.

در ادامه مهرداد صدیقیان اظهار کرد: حضور بازیگران در اکران‌های مردمی فقط و فقط به احترام شما عزیزان فرهنگ‌دوست است و ما با کمال میل اینجا حضور داریم تا در کنار شما باشیم و از نزدیک حمایت شما از سینمای مستقل را ببینیم و لذت ببریم. باعث افتخار من است که در کنار این ۲ بانو ایستاده‌ام و خیلی خیلی خوشحالم که در «ناخواسته» بازی کرده‌ام چون همان طور که گفتند «ناخواسته» فیلم بسیار شریفی است و امیدوارم که شما هم آن را دوست داشته باشید.

در پایان مهتاب کرامتی گفت: ما به نمایندگی از طرف تک تک عوامل فیلم اینجا هستیم حتما وقتی فیلم را ببینید متوجه می‌شوید که چه کارگردانی، فیلمبرداری درخشان و چه بازی‌های خوبی دارد. امیدوارم از فیلم لذت ببرید.

download-5

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها