تجمع هواداران رئیسی روز سه شنبه در تهران برگزار می شود / او سخنرانی می کند

انتخابات 1400 / مراسم تجمع هواداران آیت الله سید ابراهیم رئیسی قرار است در میدان امام حسین (ع) تهران برگزار شود و آن طور که مسئولان ستاد آیت الله رئیسی خبر داده اند، او برای سخنرانی در این مراسم حاضر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رکنا، امروز در همایش اعضای ستاد آیت الله رئیسی در تهران ، بهمن آبادی، جانشین رئیس ستاد انتخاباتی این نامزد انتخابات ریاست جمهوری در شهر تهران، از برگزاری مراسم تجمع هواداران رئیسی در پایتخت خبر داد.

به گفته او، این مراسم که روز سه شنبه 19 خرداد در میدان امام حسین (ع) برگزار خواهد شد، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و نظم و انضباط برگزار می شود.

بهمن آبادی همچنین از سخنرانی آیت الله رئیسی در این مراسم خبر داد و گفت: پیش از برگزاری مراسم تجمع، ورزشکاران و کاروان های خودرویی و موتوری از میدان فردوسی تا میدان امام حسین (ع) حرکت می کنند.

جانشین رئیس ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی در شهر تهران همچنین اعلام کرد که با توجه به شرایط کرونایی کشور، در روزهای آتی کاروان های ورزشی، خودرویی و موتوری دیگری نیز مراسم هایی را برای اعلام حمایت از این نامزد انتخابات 1400 برگزار خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟