نقطه ضعف محسن رضایی چیست + فیلم
حجم ویدیو: 9.88M | مدت زمان ویدیو: 00:02:27

انتخابات 1400 در 28 خرداد سال جاری برگزار می شود.

به گزارش رکنا، امیدوار رضایی برادر محسن رضایی میرقائد در پیش از خبر ۲۲ و ۳۰ شبکه دوم سیما در خصوص دلسوزی آقای رضایی برای مردم افزود: من، چون با رضایی از ۱۷ سالگی بزرگ شدم دلسوزی ایشان را برای مردم بار‌ها دیده ام که خود را به خطر انداخته اند و در قبل از انقلاب با ساواک درگیر و حتی یکبار دستگیر شده اند.

وی ادامه داد:​ در جنگ ایشان خودشان پیش قدم می‌شدند و جلوتر از لشکر به مناطق می‌رفتند.

امیدوار رضایی در پاسخ به سوالی در خصوص این که محسن رضایی کی عصبانی می‌شوند؟ گفت:​ یک ناراحتی بسیار جدی که ایشان دارند و برای انقلاب کشور و رهبری است و این که هر وقت مشکلی پیش می‌آید رهبری را دیگران هزینه خود می‌کنند.

وی ادامه داد:​ خط کشی‌ها و تمایز قرار دادن قومیتی و قبیله‌ای وقتی ایجاد می‌شود ایشان ناراحت می‌شوند که نباید این تبلیغات را خرج خود کنند.

برادر رضایی در خصوص بزرگترین نقطه قوت این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت:​ سابقه مدیریت جهادی و ساماندهی جوانان و استعدادیابی این که این قدرت را ایشان در عمل ثابت کرده اند وقتی که می‌بینیم یک جوان ۱۸ ساله‌ای به نام قاسم سلیمانی شهید احمد کاظمی، شهید همت، شهید باکری را می‌آوردند و در جایگاه فرمانده قرار می‌دهند که هر کدام یک ملت هستند.

وی افزود: این تخصصی که ایشان در امور اقتصادی و مدیریت جهادی و توانایی کارشناسی پیدا کرده اند نقطه قوت ایشان است.

برادر رضایی در خصوص نقطه ضعف محسن رضایی گفت:​ خودخوری ایشان و این که بسیاری از مشکلات را در درون خود می‌ریزند مهمترین نقطه ضعف ایشان است.

وی ادامه داد: یکی از نکات برجسته برنامه ایشان بانوان است و این که ایشان بانوان را مظلوم می‌بینند و بسته لازم برای توسعه رشد بانوان را از داخل خانواده تا دولت تدارک دیده اند و ایشان همواره اعتراض کرده اند که چرا سهم کمی به بانوان اختصاص داده شده است.

امیدوار رضایی افزود: چون چهره رضایی یک چهره نظامی و خشک است معمولا مردم ظاهری می‌بینند و یک تصویر اشتباه از ایشان می‌بینند و این طور نیست که ایشان در ارتباط با اشخاص کوچک‌ترین ناراحتی داشته باشند و اگر ناراحتی برای شخصی به وجود بیاید آن را دنبال می‌کنند.

وی افزود:​ سابقه کاری ایشان که در حال حاضر دبیر تشخیص مصلحت نظام هستند از فرماندهی کل سپاه با حکم امام (ره) شروع شد و بعد با حکم رهبری ادامه یافت.

برادر رضایی گفت:​ آقای رضایی به تفکر، فکر کردن و ورزش علاقه زیادی دارد و برای تفریح به شهر‌های زیارتی مثل مشهد، قم و شیراز می‌روند، اما جای اختصاصی ندارند همچنین ایشان زیاد وقت برای فیلم و سریال دیدن ندارند.

وی ادامه داد: حضرت امام (ره) بیشترین تاثیر را روی ایشان داشتند چرا که از جوانی جذب ایشان بودند و اخلاق و رفتار و اعتقادات ایشان براساس رفتار امام (ره) شکل گرفته است.

وی در خصوص موضوعی که شاید کسی درباره ایشان نداند گفت: ​شهید باقری سال ۶۰ در یادداشت‌های خود نوشته اند که آقا محسن در جلسه‌ای فرمودند جنگ تمام خواهد شد مشکل بعدی اقتصاد و محاصره اقتصادی است و از الان باید برای بعد از جنگ آماده شویم.

امیدوار رضایی برادر نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به پرسشی در خصوص وضع زندگی برادرش گفت: شاید هنوز کسانی باور نکنند، اما آقا محسن از زمان دانشجویی و بعد فرماندهی سپاه و حتی تا الآن مستأجر هستند و خانه شخصی ندارند.

امیدوار رضایی به نمایندگی از برادرش در مصاحبه‌ای پیش از گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما افزود: البته اکنون در خانه‌های سازمانی زندگی می‌کنند که هزینه اجاره شان چندان زیاد نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که مهمترین دغدغه برادرتان چیست؟ گفت: مهمترین دغدغه او وضعیت بد اقتصادی، بیکاری و معیشت مردم است که در طی این سال‌ها مردم در چنین شرایطی هستند.

رضایی افزود: آقا محسن فردی صبور و مهربان و نقد پذیر و در برابر منتقدان به ویژه جوانان بسیار نقد پذیر هستند.  آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟