قاضی‌زاده هاشمی : گرانی و مشکلات اقتصادی ثبات ذهنی مردم را بهم ریخته است

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز گرانی و مشکلات اقتصادی ثبات ذهنی مردم را بهم ریخته است؛ به همین دلیل اولین چیزی که به آن می پردازیم، ثبات اقتصادی است.

به گزارش رکنا، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در برنامه شمارش معکوس رادیو ایران گفت: بنده پزشک متخصص جراح سر و گردنو گوش و حلق و بینی هستم. دانشیار دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه شهید بهشتی هستم. کودکی من در انقلاب و نوجوانیم در جنگ که افتخار جانبازی هم دارم. ٢٠ سال است که سابقه کار اجرایی و سیاست ورزی دارم. رییس دانشگاه و قائم مقام وزیر و مشاور وزیر شدم. ۵ سالی است که عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی هستم. آخرین سمتم در مجلس هم نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی بوده.

تقریبا همه زوایای کشور را شناخته ام

وی ادامه داد: به عنوان کسی که تقریبا همه زوایای کشور را شناخته و در حوزه‌های مختلف نظام نقش داشته‌ام، فکر می‌کنم یکی از کسانی هستم که اشراف نسبی و قابل قبولی از همه موضوعات کشور دارم.

وی در بخشی از سخنان خود گفت: نام دولت من دولت سلام و شعار دولت من ثبات و آرامش است. امروز گرانی و مشکلات اقتصادی ثبات ذهنی مردم را بهم ریخته است؛ به همین دلیل اولین چیزی که به آن می پردازیم، ثبات اقتصادی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟