رامین مهمان پرست نامزد انتخابات 1400 : ماهی یک میلیون و 300 هزار تومان یارانه می دهم + فیلم
حجم ویدیو: 6.69M | مدت زمان ویدیو: 00:00:54

رامین مهمان‌پرست ، سخنگوی وزارت خارجه در دوره محمود احمدی نژاد با حضور در ستاد انتخابات کشور در انتخابات 1400 ثبت نام کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی رکنا، رامین مهانپرست در نشست خبری پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران گفت: همه همت ما این است که یارانه سوخت حداقل به 600 هزار تومان برسد تا کمکی به مردم شود و یارانه نقدی هم برای هر نفر به اندازه ماهیانه 700 هزار تومان خواهد بود تا مردم بتوانند به دغدغه های خود برسند.

وی افزود: امروز 180 هزار میلیارد تومان از جیب مردم در قالب یارانه سوخت صرف گروه های خاصی می شود که این پول باید برای اشتغالزایی در زمینه کشاورزی، اصناف و تولیدات مختلف به مردم برسد و در زمینه مسکن جوانان و مشکل سربازی آنها صرف شود.

سخنگوی اسبق وزارت امور خارجه ادامه داد: طی روزهای اخیر شاهد موجی از تهمت و توهین نسبت به عنوان بنزین 20 هزار تومانی بودیم؛ اینکه این تخریب چرا صورت گرفته چه جریانی پشت این تخریب‌ها بوده است و منافع چه کسانی پشت تقریبا بوده تا دروغ هایی را نسبت دهند مردم باید قضاوت کنند‌.

مهمانپرست تاکید کرد: اصولا ما این طرح را برای دولت وحدت ملی آماده کردیم به عنوان یک جریان فراجناحی و ملی که هدف اصلی آن تامین منافع مردم است و هدف اصلی آن رسیدگی به اقشار ضعیف برای بهتر شدن وضعیت مردم و بهبود معیشت آنها است مردمی که گرفتار مشکلات شدند.

وی در ادامه بیان کرد: تلاش بنده و دوستان بنده ارائه طرح هایی است که می تواند فاصله طبقاتی را جبران کند اما برای اینکه عدالت در دریافت یارانه سوخت برقرار شود طرح ما این است که باید سهمیه سوخت روی کارت ملی افراد انجام شود تا آن فردی که ده اتومبیل شخصی دارد چند برابر استفاده نکند.

مهمانپرست اظهار داشت: چرا بخش خصوصی نباید فعال می‌شود؟ چرا بخش‌های دولتی بیش از دو برابر بودجه عمومی دولت را به خود اختصاص داده‌اند، اما زیان‌ده هستند؛ همه فساد و رانت و تبعیض را در شرکت‌های دولتی زیان‌ده می‌توانید ببینید. حقوق های نجومی را در اینجا می توانید ببینید، چرا این ها نباید به شکل درست به بخش خصوصی واگذار شود؟

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟