محسن مهرعلیزاده به کارزار انتخابات 1400 پیوست

محسن مهرعلیزاده ، استاندار پیشین اصفهان و خراسان، رئیس سازمان تربیت بدنی در دولت اصلاحات و رئیس فدراسیون بین المللی ورزش های زورخانه ای با دعوت حزب اتحاد ملت به کارزار انتخابات 1400 پیوست.

به گزارش رکنا، بیانیه حزب اراده ملت برای دعوت از محسن مهرعلیزاده به شرح زیر است:

«ملت شریف ایران

کشور عزیزمان در یکی از پرخطرترین زمان‌های زیست خود در سده‌های اخیر قرار گرفته ا ست. هر اقدامی در این برهه، به ویژه انتخابات 1400 در سده‌های آینده اثر خواهد گذاشت. با عنایت به این مهم، حزب راه ملت بر اساس مرامنامه و تحلیل خود از و ضع موجود، و ترسیم وضع مطلوب قابل دسترس، در جهت رسیدن به آینده‌ای شایسته و بایسته ایران فردا، ضمن بررسی ویژگی‌هایی از قبیل سابقه عملکردی، شخصیت، رفتار، پاکدستی، توجه به موضوع برابری و عدالت، برنامه محوری، تخصص و تعهد، عملگرایی بر اساس مسأله محوری، پایبندی به گفتمان اصلاح طلبی، اخلاق مداری، آزادگی و آزادی خواهی، و حل مسائل معیشتی مردم به عنوان اولویت نخست کشور و همچنین توجه به اهمیت ضرورت وقوف کاندیدای منتخب به موضوع اقتصاد، سرمایه گذاری و اشتغال به مثابه ستون برنامه‌های عملیاتی رئیس جمهور آینده از آقای دکتر محسن مهرعلیزاده دعوت می‌نماید تا در انتخابات ریاست جمهوری حضور یابند.

 امید است با همراهی و خردورزی ملت بزرگ ایران در سایه انتخاب آگاهانه بر اساس ویژگی‌های یاد شده گشایشی در مسیر اصلاح و توسعه همه جانبه کشور فراهم گردد. باشد که استقامت و پایبندی به برنامه ها، شعار‌ها و تعهداتشان به ملت غیرتمند ایران موجب ترمیم اعتماد آسیب دیده بخشی از جامعه گردد.»

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟