سعید محمد: ارز ۴۲۰۰ تومانی کجاست؟ / شاهد بی عدالتی آموزشی، بهداشتی ،تقسیم یارانه ها، مالیات هستیم

انتخابات1400 در تاریخ 28 خرداد سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش رکنا، سعید محمد کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم امروز شنبه ۱۸ اردیبهشت در باشگاه خبرنگاران جوان نشست خبری برگزار کرد.

سعید محمد کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در نشست خبری خود در باشگاه خبرنگاران جوان، ضمن تبریک روز قدس، اظهار کرد: معمار کبیر انقلاب روز قدس را برای جهت دهی اهداف مسلمان در سراسر جهان نام گذاری کرده اند، شاهد برکات آن هستیم و ان شاءالله شاهد نابودی نظام سلطه باشیم.

وی افزود: آغاز بحثم را با یک آیه از قرآن آغاز می کنم و پیرامون آن نقشه راه خودمان را می گویم، در سوره هود خداوند متعال می فرمایند، ای قوم من پیمانه و ترازو را با عدل پر کنید و از اشیاء و اجناس و حقوق مردم چیزی نکاهید، از اول آیه برقراری عدل گفته می شود چیزی که جامعه امروز ما به آن نیاز دارد، امروز شاهد بی عدالتی آموزشی، بهداشت و سلامت، خصوصی سازی، تقسیم یارانه ها، مالیات ستانی(از قشر تولید کننده و کارگر مالیات گرفته می شود و از ثروتمندان مالیات گرفته نمی شود، هستیم. رانت های مختلف مردم را ناراحت کرده است و گلایه مند اند.

وی ادامه داد: در فراز دوم گفته می شود از مردم چیزی کسر نشود اما این روزها شاهد کوچک شدن سفره مردم در جامعه هستیم و مردم در حوزه های مختلف با مشکل مواجه هستند، خداوند در این آیه اشاره می‌کند که حکمران را موظف کرده است مراقب باشند، این فامیل بازی ها، رانت ها چیست چرا مراقبت نمی شود؟ ارز ۴۲۰۰ تومانی کجاست؟ برخی از مسئولان فکر می‌کنند برتر هستند و مردم گلایه دارند.

وی اضافه کرد: در فراز بعدی آیه گفته شده دولت ها باید اموال مردم را مراقبت کنند، شغل، مسکن و ... برای مردم فراهم شود و در انتهای آیه گفته شده که از مفسدین نباشید، پدیده آقازاده ها، برادر ها، فامیل ها و... همه این مسائل مردم را ناراحت می‌کند. مردم از انقلاب گلایه ندارند مردم از کارگزاران گلایه دارند، اگر اصل اسلام اجرا شود مردم شیفته آن می شوند.

 سعید محمد در ادامه افزود:   آقای رئیسی هنوز تصمیمی بر حضور در انتخابات نگرفتن.اگر شرایط تغییر کند به نفع فرد اصلح کنار میکشم.

نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در نشست خبری باشگاه خبرنگاران جوان ادامه داد: تا امروز با هیچکس صحبت ائتلافی نکردم.از شورای وحدت تشکر میکنم که من را دعوت کردند.معتقدم مردم باید بپسندند، نه افراد.به دنبال انشقاق جبهه انقلاب نیستم.دولت آینده باید یک دولت ولایی و انقلابی باشد.در هر دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب افراد انقلابی و ولایی را میشناسم.اگر شرایط تغییر کند به نفع فرد اصلح کنار میکشم.

وی تاکید داشت : در گفتمان سیاسی به خودم نزدیک هستم و از نظام سلطه دور هستم.سعی میکنم به مردم نزدیک باشم و بین مردم حرکت کنم.براساس آخرین صحبت ها، آقای رئیسی هنوز تصمیمی بر حضور در انتخابات نگرفتند؛ اگر شرایط جدید رقم خورد در آن زمان تصمیم گیری خواهد شد.

 

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟