اگر پیشنهاد وزیر بهداشت پذیرفته شده بود کرونا این چنین شعله‌ور نمی‌شد

به گزارش رکنا، سردار احمد عبداللهی سرلشکر شهید «سید محمدحسن حسین‌زاده حجازی» را از یادگاران و منشأ برکات در دوران دفاع مقدس نام برد و گفت: این سردار شجاع و دلاور در دوران دفاع مقدس و بعد از جنگ تحمیلی مسئولیت‌های خطیری در سپاه و نیروهای مسلح داشتند.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه تصریح کرد: شهید سرلشکر حجازی یک دهه فرمانده بسیج بودند و یادگاری ماندگاری در بدنه نظام جمهوری اسلامی با سازماندهی این شجره طیبه برجا گذاشتند، جانشینی فرمانده سپاه به مدت پنج سال از سنگرهای خدمت ایشان در نظام جمهوری اسلامی بود.

عبداللهی شهید سرلشکر حجازی را از بازوان توانمند شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت برشمرد و اضافه کرد: وی از افتخارات سپاه قدس بودند، رژیم صهیونیستی دنبال ترور این فرمانده دلاور جبهه مقاومت بود.

معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه با اشاره به وضع بیماران کرونایی در مراکز درمانی سپاه، از ایجاد بِیکِر مراقب از بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان بقیةالله خبر داد و بر تزریق داروی «رمدسیور» مخصوص بیماران کرونایی در این بیمارستان تأکید کرد و افزود: ۱۷۰بیمار مشکوک به کرونا به این شکل تحت مراقبت قرار گرفته‌اند.

عبداللهی از بستری بیش از ۳۰۰ بیمار کرونایی در این بیمارستان خبرداد و تصریح کرد: صدها بیمار هم در مراکز درمانی سپاه در سطح کشور بستری هستند.

وی بر آمادگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر ایجاد بیمارستان‌های صحرایی در سطح کشور جهت افزایش دامنه خدمات به بیماران کرونایی خبر داد و اضافه کرد: صحبت‌هایی با وزیر بهداشت و درمان در این رابطه صورت گرفته است و در صورت اعلام نیاز این عزیزان، سپاه در این رابطه وارد عمل خواهد شد.

عبداللهی اظهار داشت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی خیلی مهم است، اگر پیشنهاد وزیر بهداشت در رابطه با تعطیلی دو هفته‌ای تعطیلات نوروز با اعمال محدودیت‌ها که کارشناسی تخصصی و علمی بود توسط ستاد کرونا کامل پذیرفته می‌شود، امروز شعله‌های این بیماری به چنین شکلی شعله ور نمی‌شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

منبع:میزان

آیا این خبر مفید بود؟