روحانی ترتیبی داد که در آستانه انتخابات 1400 کشور یکپارچه قرمز شود

به گزارش رکنا، محمدصادق کوشکی که مشخصاً با اظهارات جنجالی اش در شبکه های اجتماعی شناخته می شود، با اشاره به شیوع مجدد ویروس کرونا در کشور و همچنین در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم نوشت:روحانی با زیر پا گذاشتن همه توصیه های وزارت بهداشت، ترتیبی داد که در آستانه ماه رمضان، کشور یک پارچه قرمز شده و مساجد، نمازهای جماعت، هیات‌ها، نشست‌های سیاسی و... تعطیل شود و نیروهای انقلاب عملا بهترین فرصت جهت روشنگری و بصیرت افزایی را از دست بدهند.

وی افزود : از طرف دیگر محبوس شدن مردم در خانه به علت قرمز شدن اکثر نقاط کشور، آنها را هدف بمباران تبلیغاتی فضای مجازی قرار می دهد. فضایی که اصلاح طلبان بر آن حاکمند و مدتهاست به وسیله آن به «استحمار» مخاطب مشغولند.

کوشکی گفت : عملکرد رسانه ملی هم به گونه ای است که عمده مخاطبان آن به صورتی نامحسوس، گرایش های اصلاح‌طلبانه پیدا می کنند و رای خود را به سبد اصلاحات خواهند ریخت. ( چون درون‌مایه و اندیشه حاکم بر بسیاری از برنامه های معاونت سیما منطبق بر نگرش های لیبرالیستی و سکولار است.) و به همین دلیل تداوم تعطیلات اجباری کرونایی و خانه نشینی مردم هم به نفع نامزد مورد نظر اصلاحات خواهد بود.

این فعال سیاسی اصولگرا در ادامه نوشت :از طرف دیگر ممنوعیت تجمعات هم باعث خواهد شد تا نامزدهای انقلابی انتخابات 1400امکان حضور در میان مردم و سفر به نقاط مختلف کشور را از دست بدهند و این نکته هم به نفع نامزد اصلاح‌طلبان خواهد بود.

نامزدهای انقلابی و حامیان آنها باید برای به هم ریختن این نقشه چاره اندیشی کنند و اجازه سوءاستفاده از وضع موجود را به دولت و حامیان اصلاح طلب آنها ندهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟