حسن خمینی و ظریف گزینه‌های اصلاحات برای ریاست جمهوری هستند

محمد عطریانفر ادامه داد: اگر هم گفت‌وگوهای متعارف درون حزبی داشته و چهره‌هایی را مطرح کرده‌اند، بیش از هر چیز در جهت نوعی آماده سازی ذهنی بوده تا در زمان مقرر حول محور چهره‌های شاخص اصلاح طلبی که با هدف تجمیع نظرات احزاب اصلاح طلب در قالب نهاد اجماع ساز ماموریتی را تعریف کرده‌اند تا در نهایت به یک چهره مشخص و موثر که نماینده همه احزاب باشد رسیده و او را معرفی کنند.

به گزارش رکنا، عطریانفر افزود: شیوه مقابله‌ای جریان رقیب یعنی اصولگرایان در گفتن این صحبت‌ها بیش از هر چیز، برای آشفته ساختن فضای ذهنی اصلاح طلبان است و در صدد هستند تا با موج تفرقه‌ای که ایجاد می‌کنند حضور یکپارچه و وحدت طلبانه اصلاح طلبان را دچار آسیب کنند. بنده به عنوان فردی که از فضای فعالیت‌های درونی جریان اصلاح طلب آگاهی دارم، نمی‌پذیرم که این نشان دهنده تفرق درون اصلاحات باشد.

معاون سیاسی وزارت کشور در دولت سازندگی بیان کرد: در این انتخابات موقعیت گرایش به وحدت و یکپارچگی مطمئنا بیشتر از انتخابات مجلس خواهد بود،چون انتخابات ریاست جمهوری بستری از مشارکت دموکراتیک مردمی است که اصلاح طلبان با آمادگی و استعداد بیشتر در آن به توافق خواهند رسید. نقشی هم که نهاد اجماع ساز اصلاح‌طلبان بر عهده گرفته و با توجه به حضور چهره‌های موجه و موثر درون آن که تقریبا مورد اعتماد قاطبه جریان اصلاحات قرار دارند، نشان می‌دهد که هرچه زودتر به توافق خواهند رسید.

رئیس اولین شورای شهر تهران با اشاره به مطرح شدن نام‌هایی نظیر محمد جواد ظریف و سید حسن خمینی برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم بیان کرد: الان نباید روی مصادیق صحبت کرد، اما به طور طبیعی در روند انتخاب یک چهره شاخص نام‌های متعددی مطرح خواهد شد. این دو عزیزی هم که نامشان مطرح است در میان گزینه‌های مطرح اصحاب اصلاح طلب هستند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟