باز هم هواداران ترامپ تظاهرات کردند + عکس

به گزارش رکنا، شماری از هواداران دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا لحظاتی پیش از برگزاری مراسم تحلیف «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا در پایتخت ژاپن به خیابان‌ها آمدند.
به نوشته روزنامه «نیویورک پست» هواداران دونالد ترامپ چهارشنبه در خیابان‌های «توکیو» پایتخت ژاپن به خیابان‌ها آمدند. هواداران ترامپ در این تظاهرات با در دست داشتن پرچم‌های آمریکا و ژاپن و دست‌نوشته‌هایی که روی آن‌ها نوشته شده بود، ترامپ پیروز انتخابات ریاست جمهوری است، به خیابان‌های توکیو آمدند.
یکی از برنامه ریزان این تظاهرات گفت: «می‌خواهیم نشان دهیم که بسیاری از شهروندان ژاپن حامی ترامپ هستند. می‌خواهیم همگی شعار بدهیم بطوری که صدای ما از اقیانوس آرام به آمریکا برسد.»
ترامپ به دلیل روابط گرم با «آبه شینزو» نخست وزیر سابق ژاپن و خصومت با چین هوادارانی در این کشور دارد. ترامپ در زمان ریاست جمهوری آمریکا قراردادهای نظامی مختلفی را با ژاپن منعقد کرد.
این تظاهرات در حالی رخ داد که چالش‌ها بین اهالی جزیره اوکیناوا و حدود 27 هزار نظامی آمریکایی مستقر در این جزیره همچنان بالاست. در همه‌پرسی‌های گذشته، اکثر اهالی اوکیناوا با افتتاح یک پایگاه نظامی جدید آمریکا در این جزیره مخالفت کرده و گفتند که چنین پایگاهی آسیب‌هایی را به محیط زیست وارد می‌کند و مشکلات امنیتی برای اهالی این جزیره به وجود می‌آورد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟