دوگانگی بایدن یا ترامپ یعنی مذاکره یا مقاومت اشتباه است

به گزارش رکنا ، نماینده مردم ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته همان طور که آمریکایی ها هدفشان مشخص است، اصلاً دوگانگی بایدن یا ترامپ یعنی مذاکره یا مقاومت، دوگانگی اشتباهی است و این‌ها یک سیاستی فراتر از ایران دارند و اقتضای سیاست منطقه‌ای‌شان مهار ایران است و خیلی فرقی نمی‌کند که کدام یک در کاخ سفید باشند.

ته سیاست بایدن چیست؟

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس متذکر شد: بایدن مقاله‌ای در سی‌ان‌ان منتشر کرده با این عنوان که «برای سخت‌گیری بر ایران راه هوشمندانه‌تری وجود دارد»، این ته سیاست بایدن است. یعنی سخت‌گیری هست اما هوشمندانه‌تر و یا اینکه در جایی گفته است که «به شرط اینکه ایران وارد مذاکراتی گسترده‌تر از برجام شود ممکن است که به برجام برگردم».

حدادی گفت: بایدن سال ۲۰۱۱ در جمع خاخام‌های یهودی سخنرانی داشت که گفت «آماده باشید که آشوب‌های ایران را ببینید» و همچنین بایدن می‌گوید «تا حالا هر کاری توانستیم برای از پا درآوردن ایران کردیم و اگر نشده بیشتر از آن نتوانستیم» و قبل از آن در سخنرانی می‌گوید «قرار نیست که صهیونیست‌ها همه یهودی باشند من یهودی نیستم اما صهیونیست هستم» و بعد هم می‌گوید. آرزویم این است که صهیونیست باشم. »برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟