رسوایی اخلاقی جانسون با یک تاجر زن آمریکایی

به گزارش خبرگزاری رویترز، در مرکز اتهاماتی که ضد نخست وزیر انگلیس مطرح است، یک تاجر زن آمریکایی قرار دارد که به روزنامه دیلی میل گفت زمانی که بوریس جانسون شهردار لندن بود، آن‌ها با هم ارتباط مخفیانه داشتند.

روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی نوشت: «جنیفر آرکوری» در پاسخ به این پرسش که آیا با جانسون رابطه داشته است، گفت: جانسون که در آن زمان با همسر دوم خود «مارینا ویلر» زندگی می‌کرد، به شدت به من ابراز علاقه می‌کرد.

آرکوری پس از افشای این اسرار، چند مصاحبه تلویزیونی انجام داد و تاکید کرد او و جانسون روابط بسیار خاصی داشتند. البته او از بیان این که ارتباط آنها در چه سطحی بوده است خودداری کرد.

دفتر نخست وزیر انگلیس از اظهار نظر در این خصوص خودداری کرد

بوریس جانسون از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۶ شهردار لندن بود. او سال گذشته به عنوان نخست وزیر انگلیس انتخاب شد. دفتر نخست وزیر انگلیس از اظهار نظر در این خصوص خودداری کرد.

اداره مستقل عملکرد پلیس انگلیس در سپتامبر ۲۰۱۹ و به دنبال انتشار گزارشی در یک روزنامه مبنی بر این که جانسون زمانی که شهردار لندن بوده است، ارتباطات شخصی خود با آرکوری را فاش نکرده بود، تحقیقاتی را آغاز کرد. گفته می‌شود آرکوری هزاران پوند از بودجه عمومی دریافت کرده و به سفر‌های تجاری رسمی دعوت شده است.

جانسون ارتکاب هرگونه تخلف را رد کرد و گفت همه کار‌ها براساس اصول انجام شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟