یک مگس نقش اول مناظره شب گذشته معاونین نامزدهای انتخاباتی آمریکا + عکس

به گزارش رکنا، به نقل از تلویزیونی رویترز لایو، مایک پنس معاون دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حالی به مناظره به کامالا هریس معاون جو بایدن نامزد دمکرات‌ها ادامه می‌داد که مگسی بر روی سر وی نشسته بود.بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار این عکس در فضای مجازی نوشتند: آنچه جهانیان از این مذاکره به یاد خواهند آورد.

بسیاری از کاربران توئیتر در واکنش به برگزاری مناظره میان نامزد‌های معاون رئیس جمهوری آمریکا به حمایت از یکی از این دو نامزد یا تخطئه دیگری پرداختند، با این حال بخش قابل توجهی بودند که دل خوشی از هیچ یک از دو نامزد نداشتند و در مجموع این مناظره را ناامید کننده و شرم آور می‌دانستند. به اعتقاد این عده کامالا هریس و مایک پنس از پاسخ صحیح به سوالات شانه خالی کردند و تفاوت قابل توجهی در مواضع آن‌ها دیده نمی‌شد.

حتی عده‌ای مانند علی ویتالی، خبرنگار ان بی سی، مگسی که در جریان مناظره روی سر مایک پنس نشسته بود را برنده این مناظره دانستند.

واکنش بایدن به نشستن مگس روی سر پنس

درحالی که نشستن مگس روی سر مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا در جریان مناظره با رقیب دموکرات اش با حواشی زیادی در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شد، جو بایدن با انتشار عکسی از خود که مگس کش در دست دارد در صفحه توئیتر خود نوشت، ۵ دلار برای این مگس کمک کنید.

سی‌ان‌ان: کامالا هریس مناظره را از مایک پنس برد

بنا بر اعلام یک رسانه نزدیک به دموکرات‌ها، نتیجه یک نظرسنجی نشان می‌دهد که از نظر ۵۹ درصد از بینندگان مناظره معاونان نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، معاون «جو بایدن» این مناظره را برنده شد.

«سی‌ان‌ان» گزارش داد: «از نظر اکثریت آمریکایی‌ها، سناتور کامالا هریس» در مناظره معاونان نامزدهای ریاست جمهوری این کشور عملکرد بهتری داشت و از نظر ۵۹ درصد از رای‌دهندگان هریس پیروز شد و ۳۸ درصد گفتند که مایک پنس معاون رئیس‌جمهور بهتر عمل کرد».

نظرسنجی این شبکه در حالی منتشر شده که نظرسنجی قبل از مناظره هریس و پنس هم نشان می‌داد که ۶۱ درصد اعلام کرده بودند که از نظر آنها معاون بایدن برنده مناظره خواهد شد و ۳۶ درصد گفتند انتظار دارند معاون ترامپ پیروز شود.

در نظرسنجی شبکه سی‌ان‌ان از مشارکت‌کنندگان درباره صلاحیت کامالا هریس و مایک پنس برای ریاست جمهوری این کشور هم سوال شد.

به اعتقاد ۶۵ درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی سی‌ان‌ان، مایک پنس معاون رئیس‌جمهور آمریکا صلاحیت ریاست جمهوری و فرماندهی کل قوا را دارد و ۶۳ درصد هم گفتند هریس شایسته ریاست جمهوری است.

نظرسنجی سی‌ان‌ان پس از مناظره پنس و هریس از طریق تماس تلفنی و مصاحبه با ۶۰۹ نفر از کسانی که به عنوان بیننده مناظره اسامی‌شان را ثبت نام کرده بودند، اتخاذ کرد.

مناظره معاونان ترامپ و بایدن در «سالت لیک سیتی» برگزار شد و نامزدهای معاونت ریاست جمهوری آمریکا درباره مسائل مختلف از کرونا گرفته تا مسائل سیاست خارجی از قبیل ایران اظهارنظر کردند برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟