حجم ویدیو: 1.63M | مدت زمان ویدیو: 00:00:26

به گزارش گروه سیاسی رکنا ، مسیح علینژاد که پرونده قطور و سیاهی در زمینه وطن‌فروشی دارد، با یک سخنرانی در پارلمان کانادا برگ دیگری به این کارنامه ننگین افزود.
علینژاد در این سخنرانی سعی در تحریک دولت کانادا برای اقداماتی علیه ایران دارد و برای رسیدن به این هدف مدام دست و پا می‌زند. آنچه در این سخنرانی خواهید شنید جملاتی مملو از عقده و عداوت است که از زبان یک وطن‌فروش نقل می‌شود؛ کلماتی آمیخته با کینه که هر کدام‌شان بیش از پیش هویت این شبه خبرنگار ضدانقلاب را برای مردم ایران برملا می‌کند. 
علینژاد روز پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت در پارلمان کانادا حضور یافت و خواستار تحریم و فشار بیشتر بر ایران شد. البته وی در صحبت‌های خود تأکید می‌کند که خواهان تحریم مردم ایران نیست و می‌خواهد دستگاه‌های حاکمیتی مورد تحریم قرار گیرند اما بدیهی است که دود تحریم حکومت هر کشور در درجه اول به چشم مردم آن کشور می‌رود و این مردم هستند که از تحریم دشمنان آسیب می‌بینند. این شبه‌خبرنگار ضدانقلاب با این کار خود بار دیگر اثبات کرد که در کنار دشمنان ملت ایران و در مقابل هموطنان خود قرار دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟