کدخبر: 451044 449

رکنا: غلامعلی رجایی سیاستمدار ایرانی و مشاور آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی ویدئویی از آخرین حضور آخرین روز ورود ایشان به مجمع تشخیص مصلحت نظام را منتشر کرد.

حجم ویدیو: 6.87M | مدت زمان ویدیو: 00:01:11

به گزارش رکنا، او در توضیح این ویدئو نوشت: این فیلم از آخرین فیلمهای روزآخرعمر مبارک ایشان است .همانگونه که بارها درمصاحبه ها وسخنرانی هایم گفته ام ایشان در آن روز همانند روزهای قبل کاملا سرحال بودندو 38 پله را از طبقه همکف تا طبقه اول دویدند و به اتاق کارشان رفتند و من که هر روز دیدن این صحنه برایم جالب و زیبا بود در این روزهم همانگونه که درفیلم ملاحظه می فرمایید حین بازگشتم به اتاق کار به پشت سرم نگاه می کنم تاشاهد لحظه زیبا وشورانگیز دویدن ایشان باشم. چه کسی باور می کندهاشمی 82 ساله در چنان وضعیتی ازسلامتی قرارداشت که هر روز پس ازورود به مجمع برای رفتن به اتاق کارش از طبقه همکف به طبقه اول کاخ مرمر 38 پله را شتابان می دوید؟ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

به گزارش رکنا، او در توضیح این ویدئو نوشت: این فیلم از آخرین فیلمهای روزآخرعمر مبارک ایشان است .همانگونه که بارها درمصاحبه ها وسخنرانی هایم گفته ام ایشان در آن روز همانند روزهای قبل کاملا سرحال بودندو 38 پله را از طبقه همکف تا طبقه اول دویدند و به اتاق کارشان رفتند و من که هر روز دیدن این صحنه برایم جالب و زیبا بود در این روزهم همانگونه که درفیلم ملاحظه می فرمایید حین بازگشتم به اتاق کار به پشت سرم نگاه می کنم تاشاهد لحظه زیبا وشورانگیز دویدن ایشان باشم. چه کسی باور می کندهاشمی 82 ساله در چنان وضعیتی ازسلامتی قرارداشت که هر روز پس ازورود به مجمع برای رفتن به اتاق کارش از طبقه همکف به طبقه اول کاخ مرمر 38 پله را شتابان می دوید؟ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها