نوبخت افزود: اگر قرار باشد افزایش حقوقی برای کارکنان دولت داشته باشیم حتما در قانون Lawبودجه سال آینده است و اطلاع رسانی می شود اما قرار شد به 6 میلیون و 900 هزار حقوق بگیر بسته جبرانی داده شود؛ بسته ای که آقای نوبخت توضیح بیشتری درباره آن نداد.
وی درباره برنامه های شغلی دولت گفت : برنامه اشتغال دولت به دو صورت که مرحله اول حفظ اشتغال موجود با ارائه یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی به واحدهای تولیدی انجام خواهد شد و در مرحله دوم 65 هزار و 300 میلیارد تومان برای ایجاد فرصت های شغلی جدید اختصاص خواهد یافت .
رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: در جلسه اشتغال که برگزار شد روسای سازمان برنامه و بودجه سازمان ها حضور پیدا کردند تا گزارشات خود را در خصوص ایجاد اشتغال و واگذاری طرح های عمرانی به بخش خصوصی ارائه دهند. نوبخت درباره یارانه پرداختی گفت : همه افرادی که قبلا برای دریافت یارانه ثبت نام کرده بودند یارانه خود را دریافت می کنند و تا الان 6 مرحله پرداخت یارانه در موعد مقرر به افرادی که استحقاق دریافت یارانه داشته اند انجام شده است.
وی درباره طرح های عمرانی افزود: 76 هزار پروژه نا تمام به ارزش 450 هزار میلیارد تومان وجود دارد که اگر بخواهیم با منابع دولتی به اتمام برسانیم زمان بسیار زیادی خواهد گرفت برای همین برای اتمام این طرح ها از ظرفیت بخش خصوصی استفاده می کنیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در تبصره 19 قانون بودجه ساز و کاری تعریف شد که از اعتبارات عمومی به صورت اهرم و از تسهیلات بانکی و منابع صندوق توسعه ملی استفاده شود تا طرح ها به اتمام برسد. نوبخت افزود: مبلغی حدود 126 هزار میلیارد تومان برای سال جاری برای اتمام طرح های نیمه تمام پیش بینی شد.
وی گفت: در سه سال گذشته 6 هزار پروژه به ارزش سه هزار و 800 میلیارد تومان را به بخش خصوصی واگذار کردیم و برای اینکه از طرف بخش خصوصی مورد استقبال قرار بگیرد در شورایعالی هماهنگی اقتصادی سه قوه 6 مصوبه را برای جذاب کردن این پروژه ها در نظر گرفتیم. رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: تخفیف جالب توجه برای خریداران طرح های عمرانی در نظر گرفته شد و صدا و سیما مسئول اطلاع رسانی برای معرفی این پروژه ها شد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

این 2 مرد را می شناسید؟! / خاتون زن مرموزی است! + عکس ها

این 6 مرد اعدامی فرار کردند! + اولین عکس

رونمایی از خودروی عجیب رئیس جمهور در نیویورک + عکس

راننده تاکسی خبر مرگ خود را در رادیو شنید!

فیلم انتشار نیافته از حادثه تروریستی اهواز / شجاعت را ببینید! + جزییات

این زن چقدر راحت ثروتمند شد! + عکس

2 زن در خانه مرد جراح میهمان بودند که مردی خشمگین داخل شد! + عکس

مرگ اسرار آمیز ۳ کودک کرمانی در خواب

70 دانش آموز در خیابان به جان هم افتادند! + فیلم

گیتارنوازی جالب محمدرضا گلزار + فیلم

غش کردن یک ببر در سیرک هنگام اجرای نمایش + فیلم

اعتراف هولناک یک مرد به قتل زن حامله اش / این مرد وسواس داشت +عکس

حمله شدید روحانی به ترامپ در سازمان ملل + فیلم و جزییات

راز جسد دختر 12 ساله در خانه خالی چه بود؟! / در تهران رخ داد

این زن مانتو خردلی در تهران چه می کرد؟! + عکس

راز کلبه وحشت انزلی چیست؟! / ماجرای 4 دانشجو چه بود؟+ عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟