کدخبر: 379416 ارسال پرینت 127

رکنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستور رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به پرونده شهادت سرباز وظیفه نیروی انتظامی که در حین انجام ماموریت توسط سارقین به شهادت رسید خبر داد و گفت: شروران و ضاربان در حال حاضر در بازداشت بسر می برند.

به گزارش گروه سیاسی رکنا، دادخدا سالاری در تشریح جزییات این خبر، تصریح کرد: رسیدگی به این پرونده با فوریت در شعبه ۹ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان در حال انجام است و اجازه نخواهیم داد عده‌ای اراذل و اوباش نظم وامنیت عمومی جامعه را به مخاطره بیاندازند.

وی عنوان کرد: متهم ردیف اول «ج.ب» و دوم «م.ن» سابقه بیش از ۳۰ فقره سرقت Stealing و نگهداری مواد مخدر Drugs را در پرونده سیاه خود به ثبت رسانده اند.

این مقام قضائی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: متاسفانه در ۱۹ فرودین سال جاری متهم ردیف اول سرقت با سلاح سرد (چاقو) به سمت مامورین وسرباز وظیفه حمله ور وبا ضربات متعدد چاقو اقدام به مجروح نمودن ماموران می نماید که با مقاومت وجان فشانی ماموران موفق به فرار Escape نگردیده و در محل حادثه Incident دستگیر شده اند

وی افزود: بلافاصله پس از این حادثه سرباز وظیفه محمد سعید دهقان اناری به بیمارستان پیامبر اعظم (ص) منتقل می‌شود اما باتوجه به اینکه چاقو دقیقا روی شریان شاهرگ اصلی بیمار اصابت کرده و بیمار در حالت کما قرار گرفته بود.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها