کدخبر: 379390 ارسال پرینت 113

رکنا:عضو هیئت‌رئیسه مجلس از برگزاری نشست مشترک دولت و مجلس درباره میزان افزایش حقوق‌ها خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی رکنا، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین اخبار Latest NEWS از بررسی مصوبه دولت درباره افزایش میزان حقوق کارمندان در سال‌جاری، گفت: دولت در مصوبه‌ای غیرقانونی و خلاف مصوبه مجلس مبنی بر افزایش حقوق کارمندان به صورت پلکانی نزولی، خواهان حداقل افزایش حقوق 12 درصدی شده که مجلس درباره آن تجدیدنظر می‌کند.

وی از نشست‌های مشترک دولت و مجلس برای تعیین حقوق کارمندان دولت در سال‌جاری خبر داد و افزود: دولت در مصوبه‌ای اعلام کرده که حقوق کارمندان در سال‌جاری افزایش 12 تا 16 درصدی داشته باشد، ما از سوی مجلس به آنها اعلام کرده‌ایم که این مصوبه خلاف قانون Law است. لذا مقرر شد در نشست‌‌هایی در این زمینه به جمع‌بندی نهایی برسیم.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه مصوبه دولت درباره میزان افزایش حقوق‌ها در هیئت‌ تطبیق مصوبات دولت با قوانین نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد، اظهار داشت: نتایج بررسی‌های این هیئت در جلسات مشترک با دولت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: مجلس با بی‌عدالتی در پرداخت حقوق و دستمزد مخالف است و تا نهایی شدن مصوبه دولت و اصلاح آن، روند بررسی‌‌ها را ادامه می‌‌‌دهد.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها