سیاسی مجلس کدخبر: 282168 ارسال پرینت 52

رکنا: یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بازسازی جریانات سیاسی و حفظ پویایی آنان تأکید کرد.

امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، اظهار کرد: جریانات سیاسی باید پویا باشند و بر اساس اقتضائات زمان و مکان و با توجه به مسائل داخلی و خارجی کشور گفتمان و آرایش سیاسی خود را بازسازی کنند.

وی افزود: با توجه به شرایط منطقه و روابط بین‌الملل و همچنین وضعیت آمریکا طبیعتاً همه جریانات چه جریان پیروز در انتخابات چه جریان غیرپیروز نیاز به بازنگری در رفتار سیاسی خود و تغییر نگاه دارند.

این عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: هر دوره اقتضائات خود را دارد، هیچ جریانی نمی‌تواند بگوید که من متعلق به 40 سال قبل هستم، چرا که قطب ‌بندی، جبهه بندی، نیازهای جامعه و گفتمان‌ها تغییر کرده و بدنه اجتماعی، مسائل سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دستخوش تغییر شده و بر اساس همین تغییرات است که جابجایی اتفاق می‌افتد.

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه «اقبال عمومی در حال جابجا شدن است» گفت: مردم در حال رشد هستند و تجربه می‌کنند جامعه هم یک موجود کامل است و نیاز به رشد و تجربه دارد. لذا مقبولیت جابجا می‌شود و اقبال عمومی بر اساس نیازها و رشد جامعه و نحوه معرفی افراد، چهره‌ها و جریانات سیاسی نخبه با تغییر مواجه می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر