رئیس جمهور منتخب کشور در پخش زنده:

سیاسی کدخبر: 265934 ارسال پرینت 252

رکنا: رئیس جمهور منتخب کشور در پخش زنده اولین سخنرانی خود از مردم بخاطر حضور گسترده در صحنه انتخابات تشکر کرد.

به گزارش گروه سیاسی رکنا، حسن روحانی رئیس جمهور منتخب دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در پخش زنده سخنان خود گفت: سلام و درود خالصانه بر ملت بزرگ ایران که با حضور و مشارکت گسترده معنادار و موثر خود در انتخابات اردیبهشت ۹۶ گامی بلند در راه اعتلا و منافع ملی و سرافرازی ایران عزیز برداشت.
وی اضافه کرد: بیش از ۴۱ میلیون رای شما تاریخ کشور را از توقف و تردید به در آورد و ایران را در تداوم راه توسعه و ترقی خویش قرار داد.
رئیس جمهور منتخب کشور خاطرنشان کرد: شما نشان دادید ملتی یک‌پارچه هستید که هیچ کس نمی‌تواند شما را به ورطه نزاع‌های قبیله‌ای، شهری یا روستایی بکشاند.
روحانی بیان کرد: رای منسجم شما نشان داد که یک ملتید، یک دولتید و یک رئیس‌جمهور می‌خواهید که رئیس‌جمهور شما و خادم همه مردم باشد.
رئیس جمهور اذعان کرد: درود بر معلمان غیرت‌مند که بر تندباد سیاه تهمت خروشیدند. درود بر دانشجویان، هنرمندان، اصحاب رسانه، کشاورزان، صنعت‌گران، کارگران و کارمندان که با ایجاد موج خروشان بی‌نظیر به استقبال دولت دوازدهم شتافتند.
روحانی اضافه کرد: ملت بزرگ ایران، پیروز اصلی این انتخابات، شما ملت بزرگ هستید. پیروز انتخابات، جمهوریت و اسلامیت است. پیروز انتخابات، آزادی Freedom واستقلال Esteghlal است. پیروز انتخابات حاکمیت ملی است. این پیروزی، پیروزی صلح و آشتی بر تنش و خشونت بود.
رئیس جمهور منتخب کشور در بخش دیگر سخنان خود گفت: این پیروزی، پیروزی وحدت ملی بر انشقاق و چند دستگی بود. سپاس این فرزند کوچک ملت، و این فرزند حوزه و دانشگاه، ارزانی مقام‌معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، فرهنگیان، حقوقدانان، ورزشکاران و همه اقشار ملت.
وی اضافه کرد: شما دیروز به همه آن‌ها که ما را به بازگشت به گذشته و توقف به شرایط فعلی می‌خواندند، نه گفتید.
رئیس جمهور کشور اضافه کرد: مشارکت شما در روز انتخابات فارغ از اینکه به چه کسی رای دادید شگفتی ساز شد و اعتماد شما به من سبب شد که بار سنگینی بر دوش خود احساس کنم. امیدوارم وکیل خوبی برای مطالبات شما باشم.
روحانی اذعان کرد: شما نشان دادید که یک رئیس جمهور می‌خواهید که خادم مردم باشد. این پیروزی، پیروزی وحدت و آشتی بر خشونت بود.
روحانی خاطرنشان کرد: جا دارد یاد کنم از مرد اعتدال و سازندگی، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که جای ایشان در این صبح پیروزی خالی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر