گردشگران زیادی برای رزرو هتل های مشهد با قیمت مناسب از طریق سایت پرشین هتل اقدام به رزرو هتل مجلل درویشی و هتل قصر طلایی مشهد سایر هتل ها می نمایند.

 هتل قصر طلایی مشهد  زیباترین هتل بین المللی شهر

بدون شک هتل قصر طلایی مانند شمشی از طلا در میان هتل های مشهد پنج ستاره و مجلل دیگر نور افشانی می کند. بسیاری از گردشگران مشهدی این هتل مشهد را به خاطر لوکس بودن و شیک بودن ملزوماتش همچون مبل های سلطنتی تاج دار، اتاق  پریزیدنت، اتاق رویال و ...  را انتخاب می کنند تا تجربه  اقامت در قصر ملکه الیزابت  را داشته باشند. هتل قصر طلایی مشهد با رنگ های طلایی و درخشانی که در دیوارها و کاشی کاری های خود مورد استفاده قرار داده  به شایستگی توانسته است نام این هتل مشهد را که مانند قصری از طلا  می درخشد  نامگذاری کنند.

هتل قصر طلایی مشهد در میدان بسیج یا ملکه ؟

میدان بسیج یکی ازاصلی ترین میادین در مشهد محسوب می شود که بعضی از هتل های مشهد گرداگرد این میدان قرار دارند. یکی از مهمترین نکاتی که میدان بسیج را شاخص می کند وجود ایستگاه قطار شهری  و خطوط  بی آر تی است اما شاخص اصلی آن نماد فرشته و ملکه ای است که از آسمان برای عرض ادب به بارگاه امام رضا فرود و به سوی او سر خم آورده است این مجسمه زیبا میدان بسیج را به میدان ملائکه تبدیل کرده است. هتل قصر طلایی مشهد با فاصله بسیار کمی که از  میدان  بسیج دارد مورد توجه گردشگران  داخلی و خارجی می باشد، زیرا مهمانانی که در این هتل مشهد اقامت داشته باشند با 5 دقیقه پیاده روی به میدان بسیج  رسیده و مقاصد تفریحی و تجاری خود را به آسانی با مترو طی می کنند. از مقاصد  تفریحی  که مترو مشهد به آن ها دسترسی دارد می توان به پارک ملت و کوهستان پارک اشاره کرد. این 2 پارک مشهد از تفرج گاه های خوب مشهد به شمار می روند که فضای سبز بسیار گسترده ای دارند تا هوای پاک را به ریه های شهر تزریق کنند.

محبوب ترین هتل های مشهد نزدیک به حرم

هتل مجلل درویشی، اولین هتل آتریوم در مشهد

هتل مجلل درویشی هتلی بسیار مدرن و لوکس در مشهد است که به خاطر طراحی ساختمانش  زبان زد خاص و عام می باشد. این هتل مشهد در میان دیگر هتل های مشهد از جایگاه خاصی بر خوردار است. این هتل مشهد اولین هتل آتریوم در مشهد به شمار می رود زیرا این سبک ساختمانی ریسک بسیار بالا و هزینه های هنگفتی را در بر دارد اما نتیجه ای هم بسیار درخشان و عالی را به همراه دارد. هتل مجلل درویشی  در نزدیکی میدان بسیج قرار گرفته  که موقعیت این هتل مشهد را بیش از پیش پر ثمر کرده است. هتل مجلل درویشی  با نزدیک بودن به هتل قصر طلایی مشهد  باعث ایجاد رقابت در میان این 2 هتل مشهد شده است که هر کدام شرایط و آفر های مخصوص به خود را دارند تا توجه گردشگران داخلی و خارجی را به خود جلب کنند.

هتل مجلل درویشی در چهار راه ظرف فروش ها !

چهار راه دانش یکی از چهار راه های شلوغ و پر تردد مشهد محسوب می شود که هتل مجلل درویشی نزدیک به این چهار راه قرار دارد. چهارراه دانش مرکز فروش ظروف آشپزخانه و تزئینی و وسایل خانگی است و در مشهد با نام سرای دانش برای خرید جهزیه و وسایل خانگی ارزان شهرت دارد پس با اقامت در هتل درویشی می توانید به این راسته بازار نیز سری بزنید. این تقاطع  از یک طرف به حرم مطهر، از یک طرف به خیابان دانش غربی و خیابان 17 شهریور، از یک طرف به خیابان دانش شرقی و بازار بلور و از طرف دیگر به خیابان امام رضا راه دارد که هتل مجلل درویشی در این خیابان قرار دارد. بسیاری از هتل های مشهد مانند ( هتل الماس 2، هتل جواهری، هتل آریا ) و دیگر هتل های مشهد  نزدیک به این چهار راه قرار گرفته اند که هرکدام موقعیت مخصوص به خود را دارند.  چهارراه دانش یکی از اصلی ترین و شلوغ ترین تقاطع های مشهد است که طرح ترافیک در آن انجام می شود تا ترافیک کمتری شامل این تقاطع شود.

هتل کیانا مشهد  در جوار آستان قدس رضوی

هتل کیانا مشهد در خیابان امام رضا 2 قرار دارد که هم جوار با آستان متبرک رضوی  قرار گرفته تا دسترسی مهمانان هتل خود را با چند قدم پیاده روی به حریم رضوی برسند. ورودی باب االرضا یکی از بزرگترین صحن های حرم مطهر محسوب شده  تا مهمانان مقیم هتل کیانا مشهد  با کمترین زمان به پابوس آقا علی ابن موسی الرضا ( ع ) مشرف شوند. این هتل مشهد با 4  ستاره درخشان خود توانسته است  در میان دیگر هتل های مشهد  که در کوچه امام رضا 2 قرار دارد بی رقیب باشد و از بهترین هتل های مشهد به شمار می رود.  مهمانانی که در این هتل مشهد اقامت دارند  با حضور در استان قدس رضوی  به  گنجینه های آستان قدس رضوی هم دسترسی دارند تا گنجینه هایی مانند ( گنجینه فرش، گنجینه قرآن، گنجینه سکه،  گنجینه  هدایای رهبر معظم انقلاب و .....) را با هزینه ای بسیار اندک به  نظاره نشسته و از زیباترین فرش ها و سکه  های ضرب شده در زمان های انسان های نخستین لذت های فراوان ببرند.

محبوب ترین هتل های مشهد نزدیک به حرم

هتل کیانا مشهد و شادی های کودکانه

در میان هتل های مشهد کمتر هتلی در مشهد  پیدا می شود  که فضای بازی برای کودکان تهیه  کرده باشد، اما هتل کیانا مشهد فضای بسیار خوبی را برای این زائران کوچک و معصوم امام رضا ( ع ) تعبیه کرده تا با شادی های کودکانه خود  خاطره های شیرینی را برای خود رقم بزنند تا در سنین بزرگ سالی به آن خاطره ها فکر کنند و همراه با کودک خودشان به این هتل مشهد بیایند و خاطره های کودکی  قدیم خود را زنده کنند. این هتل مشهد  با فضای بازی بسیار خوبی که در محوطه هتل کیانا مشهد تدارک دیده یکی از بهترین گزینه ها  برای انتخاب هتل در مشهد است.

هتل آرمان  و اولین خیابان تاریخی مشهد

هتل آرمان یکی از هتل های 4 ستاره  تاپ در مشهد است  و در خیابان نواب صفوی ( پایین خیابان ) قرار دارد. این خیابان مشهد از اولین خیابان های شهر مشهد می باشد که  پدید آمده و از این رو با گذشت سال های متمادی  به بافت فرسوده شهر  پیوسته است. ولی با اقامت در هتل آرمان مشهد و دیگر هتل های مشهد که در خیابان نواب صفوی قرار گرفته اند شما می توانید هنوز خانه هایی از 100 سال پیش مشهد را در کوچه  پس کوچه های این خیابان مشاهده کنید. خیابان نواب صفوی ( پایین خیابان )  و خیابان شیرازی ( بالا خیابان ) از اولین خیابان های تشکیل شده در شهر مشهد است که این 2 خیابان کهن مشهد در دل خود هتل های زیادی را جای داده اند.

محبوب ترین هتل های مشهد نزدیک به حرم

هتل آرمان و مجتمع تجاری آرمان

یکی از محاسن های هتل آرمان که  باعث شده این هتل مشهد از محبوب ترین هتل های مشهد به شمار آید، زیرا این هتل مشهد در کنار خود مجتمع تجاری لوکسی را پدید آورده تا مهمانان مقیم در هتل آرمان مشهد دغدغه خرید سوغاتی  را نداشته باشند. مجتمع تجاری آرمان  با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود توانسته است در میان دیگر مجتمع های تجاری در مشهد حرفی برای گفتن داشته باشد. یکی از چشم گیر ترین نکاتی که مجتمع تجاری آرمان  را  در میان دیگر مجتمع های تجاری در مشهد خاص کرده وجود اولین مجسمه سنگی متحرک در این مجتمع می باشد که  در نوع خود بسیار زیبا و تماشایی می باشد. برای رزرو هتل آرمان مشهد و دیگر هتل های مشهد  با قیمت مناسب می توانید به سایت محبوب پرشین هتل  مراجعه کرده و اقدامات لازم برای رزرو هتل در مشهد را انجام دهید.

آیا این خبر مفید بود؟