حجم ویدیو: 1.72M | مدت زمان ویدیو: 00:00:17

پرسه یک خرس قهوه‌ای غول‌پیکر در نزدیکی محوطه یکی از فرودگاه‌های محلی روسیه مسافران و مردم محلی را به وحشت انداخت. این اتفاق در فرودگاه "یلیزوف" واقع در شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکیی این کشور رخ داد. پس از رویت این خرس قهوه‌ای مسئولان محلی ضمن هشدار‌هایی از مسافران خواستند مراقب حمله غافلگیرانه این خرس باشند.
یکی از ویدئو‌هایی که توسط دوربین‌های مدار بسته تهیه شده است پرسه این خرس را در جاده منتهی به فرودگاه نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود که این خرس با عبور از گیت امنیتی وارد محوطه فرودگاه می‌شود.
همچنین در ویدئوی دیگری که منتشر شده در حالی که خرس در حال عبور از گیت امنیتی است یکی از پرسنل به شوخی می‌گوید: "نگاه کن، ببین در ساعت ۵.۳۰ صبح چه کسی وارد فرودگاه شده است، آن هم بدون کارت شناسایی."
پس از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر رویت یک خرس قهوه‌ای غول‌پیکر در این فرودگاه، ماموران حیات وحش مسلح جستجو‌های خود برای یافتن این خرس را آغاز کردند، اما موفق به شکار این جانور نشدند. هزاران خرس در شبه‌جزیره آتش‌فشانی و یخچالی کامچاتسکیی زندگی می‌کنند.
در تابستان و در دو حادثه جداگانه دو مرد بومی بر اثر حمله خرس‌های قهوه‌ای جان خود را از دست داده بودند. یکی از قربانیان یک ماهیگیر بود که جان خود را از دست داد. قربانی دیگر کارگر یک کارخانه فولاد بود که حین قدم زدن در جنگل مورد حمله خرس قرار گرفت و جان باخت.
گفتنی است؛ پرسه این خرس قهوه‌ای در شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکیی روسیه در حالی گزارش شده است که این شهر حدود ۱۸۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟