مرد چینی که بیش از یک دهه پیش با خرید یک هدیه خواهرزاد‌های فقیرش را خوشحال کرده بود هرگز تصور نمی‌کرد روزی این محبتش به خود او بازگردانده شود. این مرد پس از گذشت سال‌ها از آن اتفاق توسط خواهرزاده‌هایش سورپرایز شد.

ماجرا از آنجا آغاز شد که «انگی» و برادرش در یک خانواده بسیار فقیر در گوانژو چین زندگی می‌کردند. دایی آن‌ها که از وضعیت زندگی خواهر و خواهرزاده هایش باخبر بود حدود ۱۵ سال پیش تصمیم گرفت با خرید یک هدیه دل آن‌ها را شاد کند. او با صرف تمام حقوق یک ماهه‌اش که ۴۰۰ دلار بود یک پلی‌استیشن برای انگی و برادرش خرید و دل این دو کودک را شاد کرد. این دو برادر در آن زمان به دایی بامعرفت خود قول دادند که روزی محبتش را جبران کنند.

سرانجام انگی و برادرش به قول خود وفا کردند. او و برادرش با خرید یک خودروی گران قیمت برند محبت دایی خود را تلافی کردند. انگی ۲۴ ساله که یک کارآفرین موفق است با استارتاپ خود کیف و ساعت‌های لوکس به فروش می‌رساند. سال گذشته او در لیست ۳۰ نفره مجله فوربس قرار گرفت. این جوان به تازگی با انتشار پستی این ماجرا را با دوستانش در فیسبوک به اشتراک گذاشت.

او در این پست فیسبوکی نوشت: "۱۵ سال پیش دایی مهربانم با قلب بزرگی که داشت یک پلی‌استیشن برای من و برادرم خریداری کرد. او با صرف تمام حقوق یک ماهه‌اش که ۴۰۰ دلار بود با خرید آن پلی استیشن ما را خوشحال کرد. ما به او قول داده بودیم روزی محبتش را جبران کنیم. ما امروز برای او یک خودروی جدید برند خریدیم." برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عکس سورپرایز  (2)

آیا این خبر مفید بود؟