رونالدو برای اولین بار عکس خودش و نامزدش را منتشر کرد و جنجال به پا کرد + عکس

پس از جدایی کریستیانو رونالدو Ronaldo از نامزد روسش، ایرینا شایک، ستاره پرتغالی نتوانست دختر مورد علاقه‌‌اش را پیدا کند و مدت‌ها مجرد بود.

تا اینکه در نوامبر سال گذشته میلادی، اعلام شد که کریس با دختر اسپانیایی جوانی در حال رفت‌وآمد است. تصاویری از سفر این زوج جوان به شهر پاریس هم در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های خبری منتشر شد اما تا پیش از این خود کریستیانو رونالدو تصویری از خودش در کنار جورجینا را منتشر نکرده بود. این اتفاق روز پنج‌شنبه رخ داد و ستاره پرتغالی برای اولین بار عکسی از خودش در کنار نامزدش را در اینستاگرام Instagram قرار داد.

انتشار همین عکس سروصدای زیادی درمیان کاربران به پا کرد و حتی بعضی رسانه‌ها نوشته‌اند کریس در آستانه پدر شدن استانتشار این عکس توسط کریس، باعث شده تا این زوج، یک گام بزرگ در رابطه‌شان به جلو پیش بروند. چراکه این اولین بار است که ستاره پرتغالی تصویری از خودش و نامزدش را در شبکه‌های اجتماعی برای هوادارانش منتشر کرده است.

دوستداران کریس هم از دیدن این عکس به شدت به وجد آمده‌اند طوری که این عکس در کمتر از 4 ساعت بیش از 5/2 میلیون بار لایک شده است. کریس و جورجینا در ماه نوامبر سال 2016 با هم آشنا شده‌اند و در صورتی که این گمانه‌زنی‌ها صحیح باشد، در انتظار اولین فرزند مشترک‌شان خواهند بود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟