ورزشی رک اسپورت کدخبر: 248192 ارسال پرینت 85

رکنا: مهرداد میناوند با انتشار پستی در اینستاگرامش به عدم حضور پرسپولیسی ها در لیست تیم ملی اشاره کرد و نوشت: زمزمه ارسال لیست تیم ملی به فدراسیون بدون حضور پرسپولیسی ها کار عجیب و گستاخانه ای از سرمربی تیم ملی است.

مهرداد میناوند، پیشکسوت و بازیکن اسبق سال های گذشته پرسپولیس و تیم ملی با اشاره به زمزمه های اخیر ارسال لیست تیم ملی به فدراسیون بدون حضور پرسپولیسی ها واکنش نشان داد.

وی در اینستاگرامش با گستاخانه خواندن این کار کی روش نوشت:

زمزمه ارسال لیست تیم ملی به فدراسیون بدون حضور پرسپولیسی ها کار عجیب و گستاخانه ای از سرمربی تیم ملی است که جای هیچ دفاعی را باقی نمی گذارد. پرسپولیسی ها نماینده هواداران هستند و نادیده گرفتن آنها پشت کردن به چهل میلیون ایرانی است.

نمی دانم فدراسیون چه واکنشی در مورد این تصمیم خواهد داشت اما صادقانه می گویم رخ دادن این اتفاق رسمیت تیم ملی را زیر سوال می برد چون دیگر نمی شود نام ملی را روی این تیم گذاشت‌.

من به عنوان یک ملی پوش سابق به خوبی می دانم هر بازیکنی آرزوی پوشیدن پیراهن کشورش را دارد و لجبازی مشهود سرمربی تیم ملی چه تاثیر بدی روی فکر و ذهن آنها دارد.

من از مسئولین محترم می خواهم هر چه زودتر به این قضیه ورود کنند تا از بروز یک فاجعه ملی جلوگیری شود‌.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر