رک پلاس زندگی کدخبر: 240558 ارسال پرینت 197

رکنا: وقتی صحبت از خانه می شود، زندگی در یک خانه پر از امکانات لوکس و مصالح گران قیمت مانند استخر شنا، آشپزخانه هوشمند، انبار نوشیدنی، زمین تنیس، تعداد زیادی از اتومبیل های لوکس و ...، آروزی هر انسانی است.

این قوه مخیله است که مردم را به سخت کار کردن و پس انداز پول و لذت از ثمره ی کار و تلاش خود تحریک و تشویق می کند. با این حال، تبدیل این خیال اندیشی به واقعیت، کمی دور از ذهن و دست نیافتنی به نظر می رسد.
این عمارت، گران قیمت ترین خانه لیست شده برای فروش با قیمت 250 میلیون دلار (چیزی حدود هزار میلیارد تومان) در تاریخ ایالات متحده آمریکاست.

download (1)

این عمارت 11,582 متر مربعی واقع در محله Bel Air شهر لس آنجلس، دارای 12 اتاق خواب، 21 سرویس بهداشتی (دستشویی و حمام)، 3 آشپزخانه، یک زمین بولینگ، یک سالن سینما، یک استخر 26 متری با دید ابدی و محل اختصاصی سِرو نوشیدنی و یک سالن آبنبات با 200 هزار دلار از لذت بخش ترین هاست.
این ملک عجیب و گزاف از سبک زندگی محسور کننده مالک و سرمایه دار پر نفوذ خود "بروس ماکوسکی"، الهام گرفته است. ماکوسکی این بنا را ساخت تا بتواند آن را به یک مشتری ثروتمندتر از خودش بفروشد. این ملک عظیم، تاج پادشاهی را از سر عمارت بزرگ 195 میلیون دلاری مانالاپان فلوریدا برداشته و بر سر خود گذاشته است.

82053_216

این عمارت جدای از ساخت سخاوتمندانه و مبلمان فوق لوکس سفارشی خود، امکانات اضافی جذاب و چشم نوازی را نیز دارد که دارای مجموعه ای از اتومبیل های کوپه دهه ی 1930 میلادی و خودروهای سوپر لوکس قرن 21 است. علاوه بر این، این خانه دارای کارکنانی است که حقوق دو سال آنها همراه با فروش خانه حساب شده است. البته نباید سالن سینمای این خانه را نیز فراموش کرد.

82055_502

این سرمایه دار پر نفوذ در شش سال گذشته، 9 خانه چندین میلیون دلاری را فروخته است و وقتی که در حال  تماشای سرمایه گذاری مسافران ثروتمند روی قایق های بادبانی بود، ساخت این عمارت عظیم را ایده گرفت.

download (2)

ماکوسکی می گوید: امروزه، مردم 300 میلیون دلار بابت قایق های بادبانی می پردازند و فقط 8 هفته در سال از آن استفاده می کنند. بعد همین مردم در خانه های 30 تا 40 میلیون دلاری زندگی می کنند.

  ماکوسکی این خانه را بدون داشتن صف خریدار بنا کرد و حالا بیش از نیم دوجین مشتری علاقه مند به خرید دارد. این شخص پر نفوذ، این عمارت عظیم را با 130 اثر هنری و یک بالگرد تزیین و چیدمان کرده است. پارکینگ این خانه با 12 خودروی لوکس مانند یک فون کریگر 15 میلیون دلاری، یک مرسدس بنز کوپه مدل 1936 و یکپاگانی دو میلیون دلاری؛ پر شده است.

82054_231

 این سرمایه دار قصد دارد تا این ملک را فقط به تعداد محدودی از خریداران بالقوه نشان دهد. به گفته مجله فوربس، تخمین زده می شود که فقط 1810 میلیونر (به دلار) در جهان می توانند از پس خرید این خانه بر بیایند.

download (3)

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 ارسال نظر