رک پلاس گوناگون کدخبر: 236490 ارسال پرینت 15

رکنا: ملکه «سیلویا»، 73 ساله درجریان یک برنامه مستند درباره کاخ «دروتنینگهولم» در استکهلم که پنجشنبه ‌شب از شبکه تلویزیونی دولتی این کشورپخش شد، اعلام کرد که این کاخ روح دارد.

. وی درپاسخ به اینکه آیا ارواح را دیده یا نه، گفت: «البته که آنها را دیده‌ام.ضمن اینکه آنها رفتاری دوستانه دارند و گاهی فکر می‌کنی در کاخ تنها نیستی.» ملکه سوئد که پیش ازجشن کریسمس به دلیل سرماخوردگی در بیمارستان بستری شده بود، این ارواح را «دوستان کوچکش» دانست و گفت: «باورکنید خیلی هیجان‌انگیز است ضمن اینکه با دیدن آنها دچار ترس نمی‌شوم.» پرنسس کریستینا، خواهر پادشاه سوئد، نیز اظهارات ملکه را تأیید کرد و گفت: «انرژی این کاخ خیلی زیاد است و وجود ارواح مهربان را تأیید می‌کنم.

ملکه سیلویا و همسرش کارل گوستاف در کاخ «دروتنینگهولم» واقع در حومه شهراستکهلم- پایتخت سوئد- زندگی می‌کنند.

ملکه که پدری آلمانی ومادری برزیلی داشت در سال 1976 میلادی با کارل گوستاف شانزدهم، پادشاه سوئد، ازدواج کرد و بیش از هر زنی در تاریخ سوئد ملکه بوده است. کاخ دروتنینگهولم (Drottningholm Palace) که در یکی از جزیره‌های مجمع الجزایر استکهلم واقع شده و جزو فهرست میراث جهانی یونسکو است، از سال 1981 میلادی به بعد محل زندگی خانواده سلطنتی شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر