پرستو صالحی زیباترین بازیگران مرد سینمای ایران را معرفی کرد + فیلم و عکس
حجم ویدیو: 10.56M | مدت زمان ویدیو: 00:01:39

پرستو صالحی بازیگر مطرح کشورمان در گفت و گویی دوستانه، گفت که دیگر ملاک بازیگری زیبایی نیست، قبلا فیزیک خیلی مهم بود. پرستوصالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی است. پرستو صالحی با سریال زیر آسمان شهر به شهرت رسید. پرستو صالحی این روزها کم تر بازیگری می کند. پرستو صالحی دراینستاگرام فعالیت گسترده ای دارد.

پرستو صالحی از مرد جذاب سینمای ایران گفت

او در ادامه گفت: آقای بهروز وثوقی بازیگر خوش چهره ای نبود ولی ظاهر جذابی داشت و برعکس آقای فردین ظاهر زیبایی داشت.صالحی اظهار داشت که در حال حاضر خوب های سینمای ما، چهره های متوسطی دارند ولی بازی های درخشانی دارند مثل نوید محمدزاده، امیر آقایی و محسن تنابنده، که بازی آن ها را خیلی دوست دارم.

پرستو صالحی / مدلینگ

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، پرستو صالحی متولد ٩ آبان ١٣۵۶ در تهران است. مادرش خانه‌دار است و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت.

یک برادر به نام امیرشاهین دارد که مهندس کامپیوتر است و همسر برادرش مارال باغ‌شیرین، مهندس الکترونیک است. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش است. وی در حال حاضر با مادرش زندگی می کند.

پرستو صالحی

اسطوره‌هایش فریدون فرخزاد، محمدعلی فردین، ناصر حجازی، داریوش اقبالی، بهرام بیضایی و ... هستند و عاشق گل نرگس، دریا، ماه، شعر و البته سینما است. فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۵ با کار تئاتر آغاز نموده و اولین نقش بلندش را در سریال محاکمه به کارگردانی حسن هدایت ایفا کرده‌است.

مُعرِفش به آن کار، استاد گریمش فرهنگ معیری بوده که دوره گریم را هم نزد خود ایشان گذرانده‌است.او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.

کدخبر: 609827
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟