پشت پرده عکس همسر پرستو صالحی

پرستو صالحی به عکس لو رفته از همسرش واکنش نشان داد.

به گزارش گروه چهره ها رکنا، پرستو صالحی بازیگر نام آشنای ایرانی و خواهر مجید صالحی در استوری اینستاگرامش عکسی را منتشر کرد که او را در لباس نشان می دهد. دراین عکس دو مردجوان نیز در کنار او ایستاده اند.

در فضای مجازی این عکس با تیتر عکس لو رفته از همسر پرستو صالحی منتشر شده است. پرستو صالحی در این باره نوشت واقعا مشخص نیست که این عکس برای پشت صحنه یک فیلم است. تیترهای حال به هم زن فقط برای جذب فالوو.

پرستو صالحی

بیوگرافی پرستو صالحی

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، این بازیگر متولد نهم آبان سال پنجاه و شش در تهران است و با بازی در سریال زیر آسمان شهر به شهرت رسید. او پس از بازی در سریال تلویزیونی زیر آسمان شهر به شهرت رسید.همچنین، پرستو صالحی به همراه برادرش، امیر صالحی، با حضور در هجدهمین قسمت از برنامه ماه عسل در رمضان سال ۱۳۹۵ از اعتیاد پدرش به مواد مخدر پرده برداشت و گفت: «دردسرهای زندگی ما، از یک منقل و دوست‌های پدرم شروع شد که انتهاش به اینجا ختم شد. سرطانی بود که در زندگی ما افتاد و خوشبختی خانواده من را گرفت. مادرم اولین بار که متوجه شد پدرم معتاد است، آن موقع من ۸ سالم بود».

برادر این بازیگر امیر نیز افزود: «از مرکز توجه پدرم دور شدیم. فقط پدرم با دوستان دور هم بودند و بیشتر در مسافرت‌ها این کار را انجام می‌دادند و اسمش را می‌گذاشتند تفریح».

پرستو صالحی خطاب به خانواده و مخاطبان این برنامه گفت: «نیومدم که بگم پدرم بد است، آمدم بگم که اعتیاد پدرم را از من گرفت». او بارها اعلام کرده که یک استقلالی هست. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟