به گزارش رکنا، چنان در دام حرف های خام و پوچ دوست ناخلف شان افتادند که حتی بدون اجازه او آب هم نمی خوردند. با مشاوره غلط دوست منحرف و مطلقه شان تیشه به ریشه زندگی مشترک شان زدند و از درخت اعتبار، حیا و عفت به ذلت و خواری افتادند.

دانشجو بودم و با دوستانم در یک خوابگاه زندگی می کردیم. به غیر از خودم که نامزد داشتم و دو دوست دیگرم که ازدواج کرده بودند دوست سومم مطلقه بود.

با صمیمی تر شدن رابطه مان دوست مطلقه بیشتر با افکار منحرفش در ما نفوذ کرد و هر بار ما را از ازدواج مان دلسردتر می کرد. او مثلاً با حرف های نسنجیده اش که چرا آدم عاقل باید خودش را محدود کند و از زندگی فرا زناشویی لذت نبرد کم کم ما را تحت تاثیر قرار داد.

مدام کارهای زننده خودش را مثال می زد و از ارتباط لذت بخش اش با افراد غریبه می گفت و ما را عقب مانده و در قفس افتاده قلمداد می کرد. رفته رفته با حرف های هیجانی و شیطانی اش در افکار من و دو دوست دیگرم رخنه کرد تا جایی که در زندگی زناشویی و تعهد به خانواده مان سست شدیم. من بعد از تحت تاثیر قرار گرفتن، کم کم با نامزدم سر ناسازگاری گذاشتم و هر روز از او فاصله می گرفتم.

خودم را یک آدم زندانی فرض می کردم و به دوست مطلقه ام که مدام آزادانه هر کجا سر می زد، حسودی می کردم. با فاصله گرفتن از نامزدم، خانواده ام متوجه اختلاف بین ما شدند و هر چه تلاش کردند که مرا با نامزدم آشتی دهند اما با راهنمایی های غلط دوست مطلقه ام در این کار موفق نشدند.

خانواده ام را سرزنش می کردم که چرا اجازه دادند من در سن کم ازدواج کنم و از دوران جوانی و مجردی ام لذت نبرم. من و دو دوست متاهلم فریب دوست مطلقه مان را خوردیم و با لجبازی تصمیم گرفتیم درخواست طلاق بدهیم. با رو شدن این ماجرا خانواده های ما هر چقدر دست و پا زدند که از بیراهه برگردیم، بی فایده بود و بعد از مدتی از همسران مان جدا شدیم و در راه غیر شرعی دوست مطلقه مان افتادیم و ارتباط مان با افراد غریبه و مردان بولهوس شروع شد.

رفته رفته به خیال واهی که از قید و بند زناشویی آزاد شده ایم خودمان را در تباهی انداختیم. بعد از مدتی خوشگذرانی تازه انگار چشمان مان باز شد و متوجه شدیم چه بلایی سر زندگی خودمان آورده و با دست خودمان تیشه به ریشه زندگی مان زده ایم.

بعد از این اتفاق پشیمان شدیم اما دیگر دیر شده بود و ما فریب یک مشت حرف های به ظاهر قشنگ اما شیطانی را خوردیم. حالا به مشاوره دادگاه خانواده آمده ایم تا شاید با توبه راهی برای بازگشت به زندگی قبلی و متاهلی بیابیم و دوباره با همسران قبلی مان با تجربه ای جدید زندگی مان را آغاز کنیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟