معاون استاندار در روستا چه می کرد؟

به گزارش رکنا از خوزستان ؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان در جریان بازدید از شهرستان شادگان، اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته در حوزه تامین آب شرب پایدار و بهداشتی به منظور رفع معضلات موجود با شناسایی مشکلات و انجام اقدامات اصلاحی، تلاش می کنیم تا کمبود، قطعی و افت فشار آب را برای تابستان سال جاری در این شهرستان به حداقل برسانیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به فعالیت طرح های عمرانی این شهرستان، خاطرنشان کرد: چند طرح عمرانی با تلاش شهرداری‌ها، دهیاری‌ و فرمانداری شادگان در سطح این شهرستان فعال شده که با عزم راسخ موجود به زودی شاهد متحول شدن چهره این شهرستان خواهیم بود.

خانچی در ادامه با اشاره به فعالیت طرح ملی مسکن در شادگان، یادآور شد: با درایت و برنامه ریزی دولت سیزدهم این طرح نیز با سرعت خوبی در شادگان فعال بوده و هم اکنون ۲۴ واحد آن نیز آماده بهره برداری است.

فرماندار شادگان نیز در این بازدید گفت:پروژه احداث زائر سرای اربعین در سه راهی خوردورق روند خوبی دارد و اگر شهرداری شادگان به تعهدات خود در یک ماه عمل کند با مساعدت دکتر خانچی اعتبارات لازم برای تکمیل این پروژه به شهرداری اختصاص خواهند داد.

صالح زاده  ادامه داد:با پیگیری های معاون عمرانی استاندار خوزستان تصمیمات  خوبی در حوزه آب و برق گرفته شد که انشالله فصل تابستان را بدون هیچ تنشی سپری کنیم.

جمال صالح‌زاده با بیان اینکه اکنون ۲۴ واحد مسکن مهر  آماده تحویل به متقاضیان است، گفت:۲۰ واحد دیگر این طرح نیز تا هفته دولت آماده واگذاری خواهد شد.

لازم به ذکر است: دکتر خانچی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان  بعد از این بازدید طی نشستی مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی ،  آب و برق ،جابجایی پایه های برق در معابر اصلی خنافره، ،اصلاح هندسی ورودی شهر دارخوین،تامین ترانس‌های برق ،آسفالت معابر اصلی مرکز شهر شادگان ، تامین آب کشاورزی ، لایروبی انهار، ساحل سازی شهر دارخوین و...  را مورد بررسی قرار داد.

کدخبر: 1007012 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟