قیمت پژو 206 ، پراید و سمند در بازار

به گزارش رکنا، انتظار می رفت اجرای سیاست پیش فروش با قرعه کشی بخشی از تقاضای موثر خودرو را از بازار آزاد خارج کرده و این بازار روزهای آرام تری را در دهه سوم آخرین ماه بهار طی کند اما بر اساس گزارش های منتشر شده در رسانه ها این انتظار به واقعیت نپیوسته و بازار خودرو دور جدیدی از گرانی را تجربه می کند.

افزایش قیمت پژو ۲۰۶ از ۱۱۷ میلیون به ۱۲۷ میلیون

در حال حاضر شاهد خیز دوباره قیمت ها در بازار هستیم به طوری که قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ که هفته گذشته به ۱۱۷ میلیون تومان رسیده بود، حالا ۱۰ میلیون تومان افزایش یافته و در بازار به ۱۲۷ میلیون تومان رسیده است. همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار با رشد قیمت ۹ میلیون تومانی، امروز با نرخ ۱۵۹ میلیون تومان عرضه می شود.

قیمت سمند ال ایکس و پژو پارس و 405

سمند ال ایکس افزایش قیمت ۹ میلیون تومانی را طی روزهای اخیر تجربه کرده و حالا در بازار با قیمت ۱۲۳ میلیون تومان عرضه می شود. قیمت پژو پارس نیز با افزایش ۱۰ میلیون تومانی طی هفته گذشته، در حال حاضر با قیمت ۱۳۷ میلیون تومان در بازار ارائه می شود. پژو ۴۰۵ نیز رشد قیمت ۶ میلیون تومانی را داشته و قیمتش در بازار به ۱۱۵ میلیون تومان رسیده است.

پراید هم ۳ میلیون تومان گران تر شد

در مورد قیمت پراید نیز باید به رشد ۳ میلیون تومانی طی روزهای اخیر اشاره کنیم، در حال حاضر هر دستگاه سایپا ۱۳۱ با قیمت ۷۰ میلیون تومان در بازار عرضه می شود.

قیمت تیبا

تیبا معمولی نیز با رشد قیمت ۶ میلیون تومانی، حالا با قیمت ۸۱ میلیون تومان به مشتریان عرضه می شود. قیمت تیبا ۲ نیز طی یک هفته گذشته ۴ میلیون تومان افزایش یافته و به ۸۹ میلیون تومان رسیده است.

رشد قیمت ها در حالی اتفاق افتاده که به گفته فعالان بازار خودرو، تقاضایی برای خرید در بازار وجود ندارد ولی قیمت ها همچنان صعودی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟