ماموریت زشت بادیگارهای تتلو
حجم ویدیو: 7.34M | مدت زمان ویدیو: 00:01:00

امیر تتلو از خوانندگان رپ ایرانی است. در یک مصاحبه بنیامین بهادری از امیر تتلو حمایت کرده بود. امیر تتلو فیلم های جنجالی از خودش منتشر می کند. به تازگی یک کلیپ منتشر شده است که گویا برادر امیر تتلو در آن دیده می شود. امیر تتلو فیلم جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرده است.

به گزارش رکنا، امیر تتلو مدتی پیش یک بیانیه داده بود که در آن از دخترهای ایرانی خواسته بود گروهی به نزد او بروند تا احساس تنهایی نکند و این درخواست او با پاسخ سرد دختران رو به رو شد ! او اخیرا به جای انتشار ویدیو کنار دختران ویدیوهایی از خوشگذرانی خود با دوستانش در ویلای لاکچری اش منتشر می کند.

او می گوید که هر دختری یک سری بهانه آورد و  در نهایت یکی سری فحش ها هم به این دخترها برای نیامدن پیش او داد ! حالا جالب است بدانید امیر تتلو می گوید برای انتقام گرفتن از دخترایی که مدتی پیش قبول نکردند که کنار او باشند بادیگارد گرفته است و با آنها عکس یادگاری در کنسرت نمی گیرد.

تتلو در کنسرت

دورهمی های جنجالی امیر تتلو در ترکیه

اوایل که امیر تتلو به ترکیه رفته بود دورهمی های جنجالی با دختران کم سن و سال او سوژه رسانه ها شده بود ولی این دورهمی ها رفته رفته کمتر شد و حالا تتلو اعتراف می کند که دختران به درخواست او جواب منفی داده اند. امیر تتلو ابتدا به سراغ سایت های شرطبندی رفته بود ولی بعد از مدتی با آنها قطع همکاری کرد. او قبلا دلیل اینکار را پی بردن به تقلب و کلاهبرداری مالکان این سایت ها عنوان کرده است. البته میلاد حاتمی قمار باز مشهور که مدتی است دستگیر شده و به ایران استرداد یافته هنوز هم امیر تتلو را به عنوان فردی قمارباز معرفی کرده است.

این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

منبع: برخط نیوز

کدخبر: 731923
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟