حادثه عجیب برای سه مامور نجاتگر آتش نشانی خوی + عکس

حادثه هولناک برای 3  آتش نشان در خوی اتفاق افتاد.

به گزارش رکنا،  سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت : چند روز پیش در شهرستان خوی، هنگام امدادرسانی آتش نشانی در یک حادثه واژگونی خودرو، علیرغم استفاده از موانع و علائم هشدار دهنده (به گفته مسئولان) یکدستگاه خودروی عبوری با ۳ نفر از آتش نشانان حاضر در صحنه برخورد کرده و باعث مصدومیت آنان شده است.

وی ادامه داد : در تماس با مسئولان آتش نشانی خوی مشخص شد با پیگیری مدیران مربوطه خوشبختانه یک نفر از این عزیزان از بیمارستان مرخص و 2 نفر دیگر کماکان تحت درمان هستند.

وی افزود : ضمن آرزوی سلامتی برای این همکاران عزیز، یکی از حوادثی که آتش نشانان را در محل حادثه به ویژه حوادث جاده ای تهدید می کند، ورود خودروهای عبوری به صحنه حادثه و برخورد با آتش نشانان و تجهیزات آنها است. گاهی رانندگان به دلایلی از جمله بی احتیاطی، نداشتن کنترل خودرو و یا محدودیت دید به ویژه در شب و ایام بارانی باعث بروز این حوادث می شوند.

وی از رانندگان محترم تقاضا کرد به محض دیدن علائم هشدار دهنده و خودروهای امدادی در جاده ها، از توقف و یا کاهش سرعت برای تماشای صحنه خودداری کرده و با احتیاط کامل از کنار صحنه حادثه عبور کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟