پسر 23 ساله با شکایت دختر همدانی بازداشت شد / او این دختر را انگشت نما کرده بود

یک جوان در همدان به دلیل انتشار تصاویر شخصی و محرمانه در شبکه های اجتماعی دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ فیروز سرخوش نهاد روز سه شنبه اظهار داشت: اعتماد یک دختر به پسر جوان در فضای مجازی و قرار دادن تصاویر شخصی خود به وی، موجب هتک حیثیت و انتشار این تصاویر در تلگرام شد.

وی افزود: در پی شکایت دختر جوان مبنی بر انتشار تصاویر محرمانه و شخصی به همراه مطالب توهین آمیز در شبکه های اجتماعی تلگرام رسیدگی به این موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

سرهنگ سرخوش نهاد بیان کرد: طبق اظهارات شاکی، او با فرد ناشناسی در شبکه اجتماعی ارتباط برقرار کرده که این دوستی و اعتماد موجب هتک حیثیت او شده است، در این راستا با دستور مقام قضایی متهم ۲۳ ساله دستگیر شد.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان اظهار داشت: متهم ابتدا منکر هر گونه مزاحمت برای شاکی بود اما پس از مواجهه با ادله های انکار ناپذیر لب به اعتراف گشود.

سرهنگ سرخوش نهاد افزود: متهم اقدام به جلب اعتماد این دختر جوان سپس دریافت عکس و فیلم های شخصی او کرده سپس آن را در شبکه اجتماعی تلگرام منتشر می کند.

دستگیری مرد شیطان صفت در همدان

وی اضافه کرد: این تصاویر با یک واسطه به دست این دختر جوان رسیده و اطلاع او از انتشار تصاویر شخصی سبب بروز مشکلات روحی و روانی برای او شد.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان توصیه کرد: شهروندان به کاربران شبکه های اجتماعی اعتماد نکرده و از قرار دادن اطلاعات محرمانه، شخصی و تصاویر خود به جد پرهیز کنند.

سرهنگ سرخوش نهاد خواستار مراجعه شهروندان به سایت پلیس فتا برای ارتقای سواد رسانه ای شد و گفت: اعتماد به افراد غریبه و ناشناس در فضای مجازی عاقبت خوشی به همراه ندارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟