نقشه شیطانی 2  زن برای مرد پولدار تهرانی

به گزارش رکنا،سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در این باره افزود: حدود سه ماه قبل در پرونده‌ای که به کلانتری ۱۵۳ شهرک ولی عصر ارجاع شد، خانمی ۲۶ ساله به همراه دوستش با اجرای طرح دوستی با مرد جواهر ساز در فرمانیه و خوراندن داروی خواب آور به وی، حدود ۸ میلیارد ریال طلا و جواهر از وی سرقت کردند.
وی با بیان این که طبق بررسی‌ها مشخص شده است سارقان پس از نشستن در خودروی مرد جواهر ساز به بهانه انجام تبلیغات در پیج اینستاگرام شان با راننده طرح دوستی پیاده می‌کنند، ادامه داد: این دو دختر با خوراندن آب میوه ای که حاوی مقدار زیادی داروی خواب آور بوده، مرد را بی هوش و با برداشتن کلید کارگاه وی واقع در شهرک ولی عصر اقدام به سرقت طلا و جواهرات موجود در کارگاه کردند.

این مقام انتظامی گفت: طبق بررسی‌های اولیه توسط تیم عملیات کلانتری ۱۵۳ ، این دو خانم از بلاگرهای اینستاگرام بودند و با شناسایی طعمه‌های خود اقدام به سرقت با این روش می کردند که با اخذ دستورات قضایی لازم شناسایی مخفیگاه آنان در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۵۳ قرار گرفت و طی اقدامات فنی و پلیسی یکی از سارقان که به گفته خودش طراح اصلی نقشه سرقت از مرد جواهر فروش بود، دستگیر شد.

وی افزود: با اعترافات انجام شده در باره سرقت به این روش و کشف بخشی از اموال مسروقه به ارزش ۶ میلیارد ریال ضمن معرفی فرد دستگیر شده به مرجع قضایی تحقیقات در خصوص دستگیری همدست این خانم ادامه دارد.

سرهنگ موقوفه‌ای در توصیه‌ای به شهروندان گفت: باید با درس گیری از این قبیل اتفاق‌ها، مراقب افراد بیگانه و تعارف‌ مواد خوراکی از سوی آن‌ها باشند تا طعمه سارقان قرار نگیرند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟