جزئیات دستگیری عامل شهادت رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر + عکس

به گزارش رکنا، سردار"ناظری" در تشریح ابعاد این حادثه بیان کرد: نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "فهرج" با اقدامات اطلاعاتی از عبور محموله سنگینی از مواد افیونی از شهرستان "فهرج" باخبر شدند و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران در روستای "علی آباد چاهدگال" به یک دستگاه خودروی نیسان برخورد کردند و با سرنشینان مسلح آن درگیر شدند که ستوان یکم "هادی رئیسی" رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "فهرج" در این درگیری زخمی شد که بی درنگ به بیمارستان انتقال یافت اما به علت شدت جراحت های وارد شده به فیض شهادت نائل شد. سردار ناظری گفت: خودروی اشرار از محل درگیری گریخت؛ اما با سرعت عمل و هوشیاری ماموران پلیس در کمتر از یک ساعت خودروی مزبور توقیف و قاتل مسلح دستگیر شد. وی به کشف دو قبضه سلاح ممنوعه و مقادیر زیادی مهمات در این عملیات اشاره و خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو 443 کیلوگرم تریاک، 119 کیلو گرم حشیش، 15 کیلوگرم شیشه و 11 کیلوگرم هروئین و درمجموع 589 کیلو گرم مواد افیونی کشف کردند.

دستگیری ۴نفر از عوامل اصلی

سردار "عبدالرضا ناظری" گفت: از همان ساعات اولیه این حادثه طی طرح عملیاتی، رزمندگان پلیس مبارزه با مواد مخدر، شناسایی و دستگیری دیگر عاملان شهادت شهید رئیسی را در دستور کار خود قرار دادند و با انجام اقدامات اطلاعاتی در کمتر از ۲۴ ساعت چهار نفر از عوامل "اصلی" و "دخیل" در شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فهرج را در مخفیگاه شان دستگیر کردند. بنا بر این گزارش، رحمان مزیدی رئیس حوزه قضایی شهرستان فهرج هم گفت: نشست شورای تامین شهرستان فهرج به منظور بررسی ابعاد این درگیری برگزار شد. پیکر پاک شهید رئیسی روز گذشته بر دستان مردم شهید پرور بم تشیع و در گلزار شهدا به خاک سپرده شد. شایان ذکر است، داماد سروان رئیسی، رئیس پلیس دلاور مبارزه با مواد مخدر شهر فهرج کرمان نیز در سال 96 در درگیری با سوداگران مرگ به درجه رفیع شهادت نائل شد که وی نیز به داماد شهیدش پیوست.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

توکلی

آیا این خبر مفید بود؟