خواهر مطلقه به تهران گریخت / پروانه توسط برادرانش چاقو چاقو شد

به گزارش رکنا، شامگاه دوم شهریورماه سال 95 دختر جوانی پیکر نیمه جان خواهر 30 ساله اش به نام پروانه را به بیمارستانی در غرب تهران رساند. پروانه چاقو خورده و حال وخیمی داشت که تحت عمل جراحی قرار گرفت.پزشکان وجود 13ضربه عمیق چاقو و قمه را روی بدن این زن تایید کردند. این زن بعد از جراحی چندساعته نفسگیر، به طور معجزه آسا زنده ماند و چند روز بعد در حالی که به سختی قادر به صحبت کردن بود گفت دو برادرش شبانه به خانه وی حمله کرده و با چاقو و قمه او را زده اند.

حمله وحشیانه به زن مطلقه / در تهران رخ داد

پروانه در تشریح جزئیات ماجرا گفت :چند سال قبل در کرمانشاه با شوهرم به نام فرهاد ازدواج کردم و صاحب 2 فرزند شدم. اما همسرم مرد بدخلقی بود. به همین خاطر و با وجود مخالفت های خانواده ام از هم جدا شدیم و همراه خواهر کوچکم برای زندگی به تهران آمدم .من و خواهرم و دو فرزند خردسالم خانه کوچکی در غرب تهران اجاره کردیم و پنهانی در آنجا زندگی می کردیم .چند ماه از این ماجرا گذشته بود که برادرم به نام‌های پرهام و پیام ،نشانی خانه مان را پیدا کردند .آنها شبانه برای برگرداندن من به شهرستان محل زندگی ام به خانه ام حمله ور شدند. آنها می‌گفتند باید همراه آنها به کرمانشاه برگردم اما قبول نکردم .شوهر سابقم با حرف‌هایش 2 برادرم را تحریک کرده بود .آن ها که خیلی عصبانی بودند وقتی مخالفتم را برای بازگشت به کرمانشاه دیدند به رویم چاقو و قمه کشیدند .آنها می‌خواستند مرا بکشند که معجزه‌آسا زنده ماندم اما هنوز به زندگی عادی برنگشته ام و به افسردگی نیز مبتلا شده ام.

با این شکایت تلاش برای ردیابی دو برادر خشن آغاز شد اما پلیس به نتیجه مطلوب نرسید .چند ماه از این ماجرا گذشته بود که پلیس شوهر سابق پروانه را به اتهام تحریک برادرهایش بازداشت کرد اما او مدعی شد از این ماجرا اطلاعی ندارد .

وی گفت :بعد از جدایی از همسرم هیچ خبری از او ندارم و برادرهای او را ملاقات نکرده ام.

بازداشت برادر خشن در غرب کشور

تلاش برای ردیابی دو برادر همچنان ادامه داشت تا اینکه دو سال بعد پروانه بار دیگر به پلیس آگاهی رفت و گفت برادربزرگش بازداشت شده است .

این زن گفت :برادرم از چند سال قبل به خاطر تیراندازی در یک درگیری طایفه ای تحت تعقیب پلیس قرار داشت . حالا از همشهری هایم شنیده ام او دستگیر شده و به زندان افتاده .

با اظهارات این زن پلیس به بررسی پرداخت و پیام را در یکی از زندانهای غرب کشور شناسایی کرد.

این مرد تحت بازجویی قرار گرفت و گفت :خواهرم آبروی ما را به بازی گرفته بود. او به تهران آمده بود و ما هیچ نشانی از او نداشتیم .وقتی شوهر سابقش سراغ من و برادرم آمد ،حرفهایی پشت سر او زد که تحریک شدیم .به همین خاطر من و پیام به تهران آمدیم و خانه پروانه را پیدا کردیم. ما می‌خواستیم هرطور شده او را به شهرمان برگردانیم اما قبول نکرد . به همین خاطر با او درگیر شدیم و به رویش قمه کشیدیم .اما نمی خواستیم او را بکشیم .بعد از این ماجرا برادر کوچکم پیام متواری شد و من هنوز هیچ خبری از او ندارم .

پرونده این ماجرا با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا برادر خشن و همسر سابق پروانه در دادگاه محاکمه شوند. این در حالی است که پروانه نسبت به برادرش اعلام رضایت کرده و پلیس هنوز رد برادر کوچک وی را نیافته است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟