در این نزاع مرگبار پنج جوان با هم درگیر شدند و پسر جوانی که برای کار از شهرستان به تهران آمده بود با ضربه چاقو به قتل رسید.

ساعت 9 شامگاه چهارشنبه 23 مرداد ماموران کلانتری 122 دربند در جریان قتل پسر 19 ساله‌ای به نام پدرام در یک رستوران در منطقه دربند قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در محل جنایت با جسد پسر جوانی که غرق در خون روی زمین افتاده بود روبه رو و در همان ابتدا دو پسر که از دوستان مقتول بودند همراه یک دختر و پسر جوان دستگیر شدند.

یکی از دوستان پدرام به ماموران گفت: برای کار از شهرستان به تهران آمده بودیم و به دنبال کار بودیم که برای غذا خوردن به منطقه دربند آمدیم و در یک رستوران منتظر غذا نشسته بودیم که دو دختر و پسر جوان وارد رستوران شدند و میز روبه رویی ما نشستند.

وی افزود: بعد از دقایقی ناگهان یکی از دو پسر جوان به سراغ پدرام آمد و با لحنی تند پرسید که چرا چپ چپ نگاه می کنی که بر سر همین حرف بین آن ها درگیری رخ داد.

سعی داشتیم آن ها را از هم جدا کنیم که پسر جوان دست به چاقو شد و ناگهان چاقویی به پدرام زد و وقتی پدرام روی زمین افتاد پسر جوان همراه یکی از دخترها از رستوران خارج شد و پا به فرار گذاشتند.

اعترافات همدست قاتل

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس دشتبان از شعبه 10 دادسرای امور جنایی تهران برای تحقیقات ویژه و پلیسی وارد عمل شدند.

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات به سراغ پسر و دختر جوانی که در صحنه قتل بازداشت شده بودند رفتند که پسر جوان در این مرحله ادعا کرد قتل را دوستش کامران 17 ساله انجام داده است.

این جوان گفت: چند هفته قبل با کامران در پارک آشنا شدم و در این مدت با هم در ارتباط بودیم تا این که با من تماس گرفت و گفت که قصد دارد با دختر مورد علاقه اش به رستورانی در دربند برود و از من خواست که همراه آن ها باشم.

وی افزود: ابتدا مخالفت کردم که در ادامه کامران ادعا کرد که دختر مورد علاقه اش یکی از دوستانش را همراه خودش می آورد تا جمع مان چهار نفره باشد که من پذیرفتم و همگی با هم به رستوران رفتیم.

پسر جوان ادامه داد: داخل رستوران نشسته بودیم که کامران ادعا کرد یکی از پسرها که میز روبه رویی مان است نگاه‌های چپ چپ می‌کند که ناگهان به سراغ آن ها رفت و بین آن ها درگیری رخ داد و حتی آن ها هم چاقو همراه داشتند که دست من در این درگیری زخمی شد.

وی گفت: در یک لحظه دیدیم که جوان 17 ساله روی زمین افتاده است و کامران با دیدن این صحنه پا به فرار گذاشت و من از کامران تنها یک اسم و شماره تلفن دارم و نمی دانم آدرس خانه‌شان کجاست؟

دستگیری قاتل

تجسس‌های پلیسی برای دستگیری عامل این جنایت ادامه داشت و کارآگاهان از طریق شماره موبایل پسر جوان موفق به شناسایی خانه پسر جوان شدند و همین کافی بود تا روز دوشنبه 12 شهریور کامران دستگیر شود.

کامران وقتی در مقابل ماموران قرار گرفت در همان ابتدا به درگیری مرگبار اعتراف کرد و گفت: من همراه دختر مورد علاقه‌ام و دوستش و یکی از دوستانم به یک رستوران در دربند رفتیم که آن جا سه پسر مقابل ما بودند که یکی از آن ها چپ چپ نگاه می‌کرد که به همین دلیل با هم درگیر شدیم و ناخواسته دست به چاقو شدم اما قصد کشتن نداشتم.

وی افزود: وقتی پسر جوان روی زمین افتاد به خانه مان رفتم و فردای آن روز با برادرم تماس گرفتم و ماجرای درگیری را برایش تعریف کردم که برادرم گفت خبر قتل در همه رسانه ها منتشر شده است که از ترس این که پلیس مرا در خیابان دستگیر نکند در خانه ماندم تا این که پلیس به سراغم آمد.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟