حجم ویدیو: 183.23M | مدت زمان ویدیو: 00:15:22

فیلم / این مرد دنبال نشانی از خانواده اش است

آن پاییز فراموش نشدنی سال 76، آخرین پاییزی بود که خانواده آقا بیوک او را در جمع خود داشتند. آن روز آقا بیوک از همسرش خداحافظی کرد تا به بانک برود و حقوقش را دریافت کند اما دیگر برنگشت... سال تحصیلی تازه شروع شده و «بیوک» مسئول خدمات هر دو مدرسه روستای «ملادیک» استان آذربایجان شرقی بود.
دو پسر بزرگش برای درس و کار به شهر رفته بودند و همسرش «افروز» درگیر کارهای سه دختر و پسر دیگرش بود. ظهر یکی از روزها «بیوک» خسته از یک روز کاری سخت به خانه آمد و ناهار را کنار همسر و فرزندانش خورد. ساعتی که گذشت برای برداشتن حقوق از حسابش و کمی خرید از خانه بیرون رفت اما چند ساعت گذشت و بازنگشت. پیش‌تر هم چند باری اتفاق افتاده بود که «بیوک» بی‌خبر به سفر رفته بود اما انگار آن دفعه با همیشه فرق داشت. «افروز» وقتی متوجه غیبت همسرش شد، ابتدا با پسرانش و بعد با بستگانش تماس گرفت و آنها را در جریان گذاشت.هرکس به هرجایی که می‌دانست سر زده بود اما اثری ازمرد 41 ساله نبود.
«افروز» مانده بود و هزینه‌های سنگین نگهداری از بچه هایش. جست‌وجوها ادامه داشت اما نمی‌شد تا پیدا شدن «بیوک» زندگی را متوقف کرد. هرکس هرطور که می‌توانست کمک می‌کرد. شرایط خانواده هرروز سخت‌تر می‌شد. سال‌ها از رفتن بی‌بازگشت پدر گذشت و بچه‌ها با حمایت مادر روزگار می‌گذراندند.
«منصور» و «رسول» پسران بزرگ خانواده پس از تمام کردن تحصیلات پیش خانواده برگشته بودند و هرکدام به‌کاری مشغول شدند. «ناصر»، «مریم»، «سمیه»، «صمد» و «لیدا» که در زمان رفتن پدر 14، 12، 11، 9 و 3 ساله بودند هر کدامشان رشته تحصیلی مورد علاقه‌شان را ادامه داده و با کمک مادر هر یک از 7 فرزند «بیوک» مدیر، استاد دانشگاه، معلم، حقوقدان و... شده و زندگی خوبی داشتند. 
«افروز» که سال‌ها برای فرزندانش هم مادر بود و هم پدر، همه فرزندانش را به خانه بخت فرستاد و صاحب چند نوه شده اما هنوز چشم انتظار بازگشت همسرش مانده است و می‌خواهد کنار او شادی‌هایش را جشن بگیرد.
21 سال انتظار برای بازگشت پدر
«صمد» که در زمان رفتن پدر 11 سال داشت گفت: «پدرم کارمند آموزش و پرورش بود. تا جایی که به یاد دارم خیلی مهربان بود و برخورد خوبی داشت. آن سالی که پدرم رفت برادرم دانشجوی روانشناسی بود. آن‌طور که رسول می‌گوید او به بیماری خیالبافی مبتلا بوده و گاهی با توهم اینکه در خانه برخورد خوبی با او نمی‌شود به خانه بازنمی گشت، اما هر بار یا با همکاران سابقش بود یا جایی می‌رفت که همه خبر داشتند، اما دفعه آخر شرایط جور دیگری شد. ما در این سال‌ها هرکاری انجام دادیم. حتی از ثبت احوال هم استعلام گرفتیم و مطمئن شدیم هنوز در قید حیات است. این موضوع باعث خوشحالی ما شد. من، مادرم و برادر و خواهرهایم هنوز چشم انتظار او هستیم. در این سال‌ها زندگی سختی داشتیم اما با همه مشکلات سعی کردیم باعث سربلندی پدر و مادرمان شویم. امیدوارم با انتشار این مطلب ، پدرم را پیدا کنیم و به این انتظار 21 ساله پایان دهیم.»

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فوری / دستگیری 3 پسر شیطان صفت در ارومیه + فیلم بی حیایی با دختر 12 ساله

دستگیری عروس و داماد خوش لباس در آبادان + عکس

اسامی کامل 9 مرد شیطان صفت اعدامی در فارس / آن ها در مقابل مردها  به 3 زن در باغ تجاوز کردند

حمله مادر به 2 پسر جوان که با دختر 12 ساله ارومیه ای بی حیایی کردند! + فیلم

میهمان منحرف به بچه دوست تهرانی اش هم رحم نکرد + عکس

تجاوز گروهی ساسان و 3 دوستش با فرانک در بی بی شهربانو + عکس

زهرا برای تسلیم نشدن، رحیم را گاز گرفت!

این مرد بدبو را می شناسد؟! / او مخوف است! + عکس

شوهرم با دختر 16 در آغوش هم بودند که من وارد خانه شدم !+ عکس

دستگیری فوتبالیست سرشناس بخاطر رفتار شنیع در تاکسی!

تازه ترین فیلم از فعالیت دهانه آتشفشان دماوند + فیلم

نبش قبر یک زن بدون اطلاع خانواده اش! + عکس

تجاوز به دختر 15 ساله پشت ماشین تشریفات + عکس

عجیب ترین سرنوشت برای 2 اعدامی زیر طناب دار!

واکنش خانم بازیگر به مرگ مرموز نامزدش + عکس

زن جوان با فریب شوهرش شب ها در خانه مجردی پسر همسایه همخوابی می کرد

نازنین شوهر داشت و نجیب بود اما آبرویش شیطانی رفت!

انتشار فیلم خصوصی سردارآزمون و دختری جوان ! + جزییات

سمیه یک میلیون گرفت تا تسلیم پیرمرد 83 ساله شود!

همخوابی خشن پسرجوان مو فرفری با 33 دختر کم سن + عکس

جزئیات رفتار شنیع 5 عضو شواری شهر بابل با زن متاهل در برابر 6 دوربین حرفه ای

روش جالب یک عاشق برای پیدا کردن معشوقه اش+عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟