به گزارش گروه ترجمه رکنا، دنیل به همراه همسرش خواهر بیست ساله ی خود را ربود تا فقط کمی تفریح کرده باشند، درپی این آدم ربایی وقتل خونین خواهر، پای پلیس Police به این ماجرا باز شد.

براساس گزارش پلیس ،دنیل خواهر خود را ربود تا فقط کمی او را بترساند، اما دنیل و نامزدش که به علت مصرف مشروبات الکلی و موادمخدر درحالت طبیعی نبودند، خواهرش را مجبور به مصرف هروئین کرده و بعد از بیهوش شدن وی به خواهرش تجاوز کرده و در پایان او را با طناب خفه می کند.

پلیس در ادامه افزود: با اقدام به موقع دنیل و همسرش دستگیر شدند اما الیزابت خواهر او، جان خود را از دست داده بود.درحال حاضر این دو متهم دستگیر شدند و در بازداشت به سر می برند.

برادر مقتول در بازجویی این چنین اظهار کرده است : قصد کشتن Killing خواهرم رانداشتم،فقط می خواستیم با او شوخی کنیم اما هر دوی ما مواد مخدر Drugs مصرف کرده بودیم و در حالت طبیعی نبودیم و نمی دانیم چه کار کردیم.

به گزارش پلیس محلی لیتل راک، دنیل به اتهام آدم ربایی،قتل و تجاوز به قتل Murder درجه یک و نامزد او به اتهام همکاری درانجام جرائم بازداشت شدند که پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر پرونده آنها به دادگاه ارجاع داده خواهد شد،تا قاضی Judge حکم قطعی را برای این برادر بی رحم صادر کند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

این مرد ایرانشهری از دنیای مردگان برگشت

پشت پرده قتل گردشگر عراقی در خوزستان!

این موجود وحشتناک در بسته بهداشتی زنانه بود! +تصویر

جنازه دختر 14 ساله همزمان با آزادی قاتل شیطان صفت پیدا شد + عکس

ازدواج همزمان پسر عاشق پیشه با دخترعمو و دختر عمه + عکس

این مرد لباس زنانه پوشید و به مدرسه بچه هایش رفت + تصاویر

اعتراض جوان غیرتی یک کوچه خون به پا کرد!

آرزو با بچه ای در شکم بله را به داماد گفت!

فیلم لحظه اقدامی بی شرمانه در مسجد + جزییات

پرنیا شیروانی در کرج جنجال به پا کرد؟ / او را می شناسید! + عکس

این 2 زن شیک پوش در مرکز تهران شیطنت می کردند!

آیا این خبر مفید بود؟