اختصاصی رکنا:

خط ویژه کدخبر: 259798 ارسال پرینت 3779

رکنا: احمد در ابتدا منکر جنایت شد اما بالاخره زبان باز کرد و گفت که به دلیل اعتیاد به پول نیاز داشته است و از طرفی با زاغ زنی متوجه شده بود که مقتول یک پیرمرد است که تنها زندگی می کند... اعتراف سیاه احمد راز جنایت در خیابان دهم را برملا کرد.

به گزارش رکنا، محمد بها رئیس کاراگاهان قاهره از ایستگاه پلیس Police شاهزاده خبر کشف جسد یک پیرمرد را در خیابان دهم در یک آپارتمان دریافت کرد. 
بلافاصله دستور تحقیقات و بررسی این جنایت Crime توسط رئیس کاراگاهان صادر شد. تحقیقات نشان داد که جسد متعلق به یک پیرمرد به نام محمد الیمنی که بازنشسته دولت بوده است. در گردن جسد محمد جای بریدگی وجود داشت که نشان از قتل Murder او با جسمی نوک تیز داشت. 
خانه محمد که در طبقه همکف یک آپارتمان واقع شده بود نیز به هم ریخته بود.
تحقیقات ادامه پیدا کرد تا این که یکی از همسایه ها به پلیس گفت که در روز جنایت مردی را دیده است که با کیسه سیاه رنگی از خانه محمد خارج شده است.
چهره نگاری به کمک شاهدان نشان داد که فرد گفته شده شرور سابقه داری به نام احمد عبدالباسط است. در ادامه پاتوق احمد شناسایی شد و تیمی از ماموران با کمین در محل رفت و آمد احمد او را به دام انداختند.
احمد در ابتدا منکر جنایت شد اما بالاخره زبان باز کرد و گفت که به دلیل اعتیاد به پول نیاز داشته است و از طرفی با زاغ زنی متوجه شده بود که مقتول یک پیرمرد است که تنها زندگی می کند به همین دلیل به طمع دستیابی به پول زمانی که پیرمرد خانه را ترک کرده بود وارد خانه او شد اما در همین هنگام پیرمرد در خانه خود را باز کرد و با احمد رو به رو شد و شروع به داد و فریاد کرد.
به همین دلیل احمد به سمت آشپزخانه دوید و یک چاقو برداشت تا پیرمرد را ساکت کند؛ احمد ضربه ای به گردن پیرمرد زد و او به زمین افتاد.
پس از لحظاتی احمد متوجه شد که پیرمرد مرده است؛ به همین علت یک کیسه سیاه رنگ برداشت و چاقویی که با آن پیرمرد را به قتل رسانده بود در آن گذاشت و از صحنه جنایت فرار Escape کرد.
با اعتراف احمد رسیدگی به پرونده این جنایت پس از بررسی توسط معاون مدیر امنیتی بخش شمالی کشور به دادستان واگذار شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار حوادث رکنا را از دست ندهید:

پیشنهاد بی‌شرمانه آقای میلیاردر به بازیگر مشهور زن / شوهر این ستاره سینما شکایت کرده است+عکس

احمدی نژاد همه را در مشهد بوسید! +فیلم

علی کریمی سیاه پوش شد +عکس

اعدام اصغر قاتل اولین قاتل زنجیره ای ایران/این مرد کودکان را پس از آزار می کشت +عکس قدیمی

دوئل مرگبار 2 اوباش در لنگرود/قاتل فراری است

سرنوشت شوم 2 دختر دانشجو در حاشیه رودخانه سفید رود

وقتی متوجه ارتباط پنهانی زنم شدم او به من اعتراف کرد که با یک مرد رفت و آمد دارد ولی حالا...

وکیل شوهرم وقتی مرا دید پیشنهاد شرم آوری را به او داد

چشم بسته عاشق قیافه سعید شدم و نفرین مادرم روسیاهم کرد

چند قصاب در آبادان به خاطر فروش گوسفند و بز مشکوک تحت تعقیب قرار گرفتند

پسر جوان به مادرش هم رحم نکرد و...

خودکشی عجیب زن جوان در آبادان

این مرد 3 بار طناب دار را دور گردنش انداختند اما اعدام نشد!

فیلم لحظه توفان در فرودگاه مهرآباد تهران

راننده زن با خودرو وارد سوپرمارکت شد! +فیلم و عکس

 اخبار مرتبط

ارسال نظر