خط ویژه کدخبر: 245816 ارسال پرینت 756

رکنا: سه مرد به اتهام آزار و اذیت و سرقت از پسری 19 ساله تحت تعقیب پلیس قرار گرفته و یکی از آنها بازداشت شد.

چندی پیش پسر 19 ساله‌ای با حضوردر شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران از سه مرد به اتهام سرقت Stealing اموالش و آزار و اذیت شکایت کرد.

شاکی به قاضی Judge علی وسیله ایرد موسی گفت: روز حادثه Incident با مردی جوان آشنا شدم. او زمانی که متوجه شد من جویای کار هستم، به من پیشنهاد کرد تا با او همراه شوم و مرا از میدان صادقیه تهران همراه دو نفر دیگر به سرخه حصار برد. در آنجا متوجه شدم کارگاه یا ساختمانی نیست که محل کار آنها باشد و گفته‌هایشان دروغ است. خواستم فرار Escape کنم که او و همدستانش راهم را سد کردند.

آنها مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و بعد از سرقت گوشی و پول‌هایی که همراهم بود، فرار کردند.

همزمان با شکایت پسر 19 ساله، متهمان فراری تحت تعقیب پلیس Police قرار گرفتند تا این که دیروز یکی از متهمان بازداشت و برای تحقیقات به دادسرا متقل شد.

این متهم به قاضی پرونده گفت: من برای یافتن کار به تهران آمده بودم که با دو جوان آشنا شدم. من با دستفروشی هزینه زندگی‌ام را تامین می‌کردم. قرار بود دو مردی که با آنها دوست شده‌ام، برایم کار بهتری پیدا کنند. روز حادثه دوستانم با پسری 19 ساله ـ شاکی ـ سراغم آمدند و به سرخه حصار رفتیم.

وی افزود: همدستانم او را مورد آزار و اذیت قرار دادند و من به او آسیبی نرساندم. دو متهم فراری حتی پول و گوشی او را دزدیدند و کمی هم از پول‌های دزدی theft به من دادند و تهدیدم کردند که باید سکوت کنم. حاضرم کمک کنم که دو متهم فراری بازداشت شوند.

در این مرحله با توجه به انکار این متهم به جرایمش، او برای ادامه تحقیقات روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی شد. دو متهم دیگر پرونده نیز تحت تعقیب پلیس آگاهی قرار گرفتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 اخبار مرتبط

ارسال نظر