خط ویژه کدخبر: 234924 ارسال پرینت 327

رکنا: یک مادر شیرازی نوزاد ۵ ماهه خود را سوزاند.

روز چهارشنبه وقوع یک جنایت Crime در ساختمانی در یکی از خیابان های شیراز به مأموران کلانتری اعلام و تیم نیروی انتظامی در محل حاضر شدند.

طی بررسی‌های اولیه مشخص شد زن ۳۴ساله دختر ۵ ماهه خود را به طرز هولناکی به قتل Murder رسانده است.

ماموران پس از حضور در محل با فریادهای زنی جوان روبه‌رو شدند که نوزادی را در آغوش خود داشت و پیکر بی‌جان نوزاد در حالی که به شدت سوخته بود مشاهده شد.

در تحقیقات اولیه کارآگاهان و به گفته کادر پزشکی مشخص شد نوزاد ۵ ماهه بر اثر سوختگی شدید جان خود را از دست داده است.

با توجه به قتل فجیع این نوزاد ۵ ماهه پرونده ای تشکیل و تحقیقات از سوی ماموران برای موضوع آغاز شد و شواهد ثابت می‌کرد که مادر سنگدل کودکش را به قتل رسانده است. با انتقال جنازه نوزاد به پزشکی قانونی این موضوع رنگ واقعیت گرفت و مرگ این کودک بر اثر سوختگی شدید را تایید کرد. به این ترتیب پرونده برای بازداشت مادر جنایتکار در اولویت کاری پلیس Police قرار گرفت.

این زن در بازجویی های اولیه پرونده، از راز قتل هولناک فرزندش پرده برداشت و مدعی شد در یک لحظه دست به جنایت زده است. این مادر در بازجویی ها به ماموران گفت: روز حادثه Incident از گریه های دخترم خسته شده بودم از روزی که او به دنیا آمده بود شرایط مناسبی نداشتم و فکر می کردم او باعث بدبختی های من است.

وی افزود: روز حادثه در حالی که گریه می کرد مقداری نفت روی او ریخته و کبریت را روشن کردم. دخترم آتش گرفت و گریه کرد. یک لحظه متوجه شدم که چه کاری انجام داده و از کارم پشیمان شدم از همسایه ها کمک خواستم اما بی فایده بود و دخترم فوت کرد .منبع/مهربرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • سید 1 0

    لا اله الا الله اعصابم خورد شد من 2 تا دختر 4 و 1ونیم ساله دارم که وقتی گریه میکنن جیگرم آتیش میگیره هر جور باشه آرومشون میکنک در صورتی که خودم مرد هستم این زن چه طور تونست ؟ حالم بد شد !!!

  • ناشناس 0 0

    این کثافت که نام مادر را بدنام کرده باید زنده زنده در آتش سوزاند.

  • sara 0 0

    جنون آنی بوده احتمالا